#450
#424
“Cerabati Wasserbillig Luxembourg”. Een oude messingen reclameplaat.
#57
#300Longines Automatic
Een 18 karaats geel gouden herenhorloge met 18 karaats geel gouden polsband.
#65Rodania
Een roestvrij stalen quartzhorloge.
#155
#250Audemars Piguet Genève
#20
”Toi et Moi”. Une bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 2,44 gEstimate: € 550 / 650
#414
Drie gravures: Maarten van der Looy. “Oude Poort te Brugge” en “Oude Gevel te Gent”. De eerste in kleur, gesigneerd en genummerd 8/200, de tweede gesigneerd en 16/200. Romain Malfliet. “Sint-Pauluskerk”. Gesigneerd en 62/100.
Trois gravures: Maarten van der Looy. “Ancienne Porte à Bruges” et “Ancienne façade à Gand”. La première en couleurs, signée et numérotée 8/200, la deuxième signée et numérotée 16/200. Romain Malfiet. ”Eglise Saint-Paul”. Signée et numérotée 62/100.No longer availableDim. 28 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#123
Een marmeren cassolette, versierd met bronsbeslag.
#212Maurice Wyckaert
“Compositie”. Gouache op papier. Gesigneerd.
#29
Een verguld houten spiegeltje in barokke stijl.
#361Alessi
#310
Een 18 karaats geel gouden sleutelhanger met drie schapulieren.
#78ACEC
Een oude elektrische naaimachine. In koffer.
#327
Een witmarmeren voorstelling van Da VInci.
#115
Een 18 karaats wit gouden bloemvormige ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Une bague en or blanc 18 ct. en forme de fleur sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 3,09 gEstimate: € 350 / 450 -
#378
Paar appliques van brons en messing. XIXe eeuw.
#107
Een liggende Franse bulldog van brons.
Un bouledogue français en bronze.No longer availableDim. L 37 cmEstimate: € 100 / 180