#498
Een Aziatische houten stoel.
#348
#10
Parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
#426
Een goudgepatineerd metalen salontafel met spiegelblad.
#8
Twee bronzen vide-poches, waarbij één meet beeltenis van een meisje en één met kastanjebladeren. Begin XXe eeuw.
Deux vide-poches en bronze, l'une à l'effigie d'une jeune fille et l'autre aux feuilles de châtaignier. Début du XXe siècle.No longer availableDim. b: 16 & 18 cmEstimate: € 40/50 -
#188
Een antiek handgeweven wandtapijt met een landschapsdecor. Frankrijk, XVIIIe eeuw. Professioneel gerestaureerd.
Une tapisserie antique tissée à la main avec un décor de paysage. France, XVIIIème siècle. Professionnellement restauré.No longer availableDim. 448x180cmEstimate: € 2500/3000 -
#299
“Rivierlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage fluvial". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 80 cmEstimate: € 55/65 -
#54
“Maria met kind”. Een tegeltableau waarvan enkele tegels mankeren.
#550
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableDim. 8,87 gEstimate: € 500/600 -
#353
Een pijpenrekje met spreuk en met zeven pijpen. We voegen er een porseleinen asbak van Stauder Bier aan toe, gemerkt van Altenkunstadt.
#668
Een art deco vaasje van glaspasta.
#568
Een staande Thaise Boeddha van verguld brons.
Un bouddha thaï debout en bronze doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 200/300