Other lots in this auction
-
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#430
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.No longer availableDim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 gEstimate: € 300 / 350 -
#414Rik Blomme
“Vrouwelijk naakt”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘74.
"Nu féminin". Aquarelle sur papier. Signée et datée '74.No longer availableDim. 32 cm x 21 cmEstimate: € 35 / 40 -
#637
Een aardewerken beeldje met 2 gezichten afkomstig uit het noorden van Ghana. 16e eeuws. Op een sokkel.
Une figurine en terre cuite à 2 visages du nord du Ghana. 16e siècle. Sur un socle.No longer availableDim. 11 x 11 cmEstimate: € 100 / 140 -
#359
“Stilleven met flessen.” Gedateerd 1958.
"Nature morte aux bouteilles." Daté 1958.No longer availableDim. 14,5 x 21 cmEstimate: € 40 / 60 -
#31
“Jonge vrouw met bloemen”. Een beeldje van meerkleurig Duits porselein. Meissen merk met gekruiste zwaarden. Enige schade aan de jurk. XIXe eeuw.
"Jeune femme aux fleurs". Une figurine de porcelaine allemande multicolore. Marque de Meissen aux épées croisées. Petit dégât à la robe. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 100 / 120 -
#40
Een 18 K wit en geelgouden ring bezet met een briljant van +- 0,18 ct.
Une bague en or blanc et jaune 18 kt sertie d'un diamant de +- 0,18 ct.No longer availableDim. 4,40 gEstimate: € 260 / 300 -
#372Fred Bervoets
Een kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 60/60.
Lithographie en couleurs. Signée et numérotée 60/60.No longer availableDim. 64,5 x 45,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#626
Een grote rechthoekige salontafel.
Une grande table basse rectangulaire.No longer availableDim. 100 x 160 cmEstimate: € 35 / 45 -
#228
Vier verschillende kleurloos kristallen karaffen, waarbij twee gemerkt van Saint Louis en één van Baccarat. Eén met lichte randschade aan de stop.
Quatre carafes en cristal incolore différentes, deux marquées par Saint Louis et une par Baccarat. Un avec des dégâts mineurs au bord du bouchon.No longer availableDim. h: 26 - 34 cmEstimate: € 120 / 180 -
#190
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één briljantje en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'un diamant taille brillant et de trois saphirs, d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2 gEstimate: € 300 / 350 -
#146
Een tweedelige vierdeurskast van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met intarsia van diverse houtsoorten. Naar Vlaams Barokvoorbeeld. XIXde eeuw, maar mogelijk met oudere elementen en met recentere restauraties.
Cabinet en deux parties à quatre portes en chêne sculpté, décoré d'intarsia de bois divers. D'après l'exemple baroque flamand. XIXe siècle, mais peut-être avec des éléments plus anciens et avec des restaurations plus récentes.No longer availableDim. 155 x 165 x 63 cmEstimate: € 700 / 1200