Other lots in this auction
-
#145Een 18 K witgouden trouwring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une alliance en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 2,58 gEstimate: € 850 / 950 -
#367Een bloeiende plant met bloemen en blaadjes van jadeiet en in pot van celadonkleurig porselein.
Une plante fleurie avec des fleurs et des feuilles en jadéite et dans un pot en porcelaine de couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 50 / 60 -
#253Een schouwpendule van messing en blauw en wit porselein. Met slinger en sleutel.
Pendule de cheminée en laiton et porcelaine bleue et blanche. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 152 cmEstimate: € 60 / 100 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 580 / 650 -
#424Een collectie diverse vlinders en insecten in een lijst met glas.
Une collection de divers papillons et insectes dans un cadre en verre.No longer availableDim. 40x60cmEstimate: € 45 / 60 -
#82Prosper BosteelsPeriod: 1881-1964“De watermolen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Le moulin à eau". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 68 x 56 cmEstimate: € 220 / 260 -
#63Val Saint LambertEen vaas van geslepen en deels magentakleurig gedubbeld kristal. Gemerkt onderaan en genummerd ‘P.U.’ 380/86.
Vase en cristal doublé taillé et en partie de couleur magenta. Marqué en bas et numéroté 'PU' 380/86.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 100 / 120 -
#210Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met telkens één parel en twee fantasiestenen.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt, chacune sertie d'une perle et de deux pierres fantaisie.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 150 / 200 -
#528Goebel, Germany“Heimkehr”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 89/II. Gesigneerd door de decorateur.
"Heimkehr". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 89/II. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75 / 100 -
#230Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#236Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Une étagère de jardin pliante en fer blanc.No longer availableDim. 169 x 63 x 34,5 cmEstimate: € 170 / 180 -
#341Alka Kunst Bavaria“Valkenier” & “De ganzenvanger”. Twee meerkleurig porseleinen groepjes. Beide onderaan gemerkt. Het eerste groepje met gebroken dolk, het tweede met schade aan een snavel.
« Fauconnier » & « L'attrape-oie ». Deux groupes en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas. Le premier groupe avec un poignard cassé, le second avec un bec endommagé.No longer availableDim. h: 25 & 21 cmEstimate: € 45 / 55


