#416
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#181
Een gepolychromeerd houten Madonna met kind. Met zilveren scepter en kroon. Onder stolp. Omstreeks 1800.
Vierge à l'enfant en bois polychrome. Avec sceptre et couronne en argent. Sous cloche. Vers 1800.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/300 -
#2
#423
#583Val Saint-Lambert
Een vaas van meerkleurig en iriserend glas. Draagt merk.
#395
“Little big redskin, ...”. Een collage. Gesigneerd.
#141
#536Ghoum
Een Perzisch karpet van natuurzijde.
#410
Een paar 18 K witgouden oorbellen bezet met twee parels.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de deux perles.No longer availableDim. 5,27 gEstimate: € 100/150 -
#42
Een paar met de hand ingekleurde XVIIIe eeuwse gravures.
#63
#274Gustave HelinckPeriod: 1884 - 1954
“Winters hoevezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue de la ferme en hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 24,5 x 27 cmEstimate: € 80/120