Other lots in this auction
-
#513Goebel, West-Germany“Die Gratulantin”. Een groot beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 13/V. Gesigneerd door de decorateur.
"Die Gratulantin". Une grande sculpture en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 13/V. Signé par le décorateur.No longer availableDim. h: 35,5 cmEstimate: € 250 / 350 -
#455Goebel, Germany“Geborgen (Junge) en (Mädchen)”. Twee beeldjes van veelkleurig biscuit iuit de reeks van M.I. Hummel. Ed. Goebel, onderaan gemerkt en genummerd 152/A/0 en A/II.
« Sauvetage (Junge) et (Mädchen) ». Deux figurines en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Éd. Goebel, marqué et numéroté en bas 152/A/0 et A/II.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 100 / 120 -
#625SaksenEen elegante groep met drie personages van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un élégant groupe de trois personnages en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60 / 100 -
#264Felix EyskensPeriod: 1882 - 1986“Antwerps straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Vue sur une rue à Anvers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 40 cmEstimate: € 80 / 120 -
#408Goebel, Germany“Das grosse Ereignis”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 333.
"Das grosse Ereignis". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 333.No longer availableDim. h: 14 cmEstimate: € 50 / 75 -
#501Een celadonkleurige vaas van Chinees porselein.
Vase en porcelaine de Chine couleur céladon.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 420 / 460 -
#545Een serie van 32 borden van zachte pasta met een blauw en wit decor à la mouche. Vier bloementuilen op de vleugel met getorste ribben, gecontourneerde rand. Evenals een soortgelijke soepterrine. Doornik, XIXde eeuw.
Suite de 32 assiettes en pâte tendre à décor bleu et blanc à la mouche. Quatre bouquets de fleurs sur l’aile et avec côtes torses. Ainsi qu’une soupière semblable. Tournai, XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#25Val Saint LambertEen vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#540“L’union fait la force”. Een verzilverd metalen zakhorloge met afbeelding op de achterkant. Souvenir de l’indépendance. 1830-1905.
"L'union fait la force". Une montre de poche en métal argenté avec une image au dos. Souvenir de l'indépendance. 1830-1905.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#122Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120 / 160 -
#137Capodimonte“La sorpresa”. Een groep van meerkleurig italiaans porselein.
"La sorpresa". Un groupe de porcelaine italienne multicolore.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 220 / 240 -
#482Jef Leener“Boeren erf in de winter”. Olieverf op gemaroufleerd doek op karton. Gesigneerd.
"La cour du fermier en hiver". Huile sur toile marouflée sur carton. Signée.No longer availableDim. 37 x 45 cmEstimate: € 80 / 120



