Other lots in this auction
-
#651
Drie verschillende vaasjes van Nanking-aardewerk,waarbij een dekselvaasje en een lampenvoet. Deksel gerestaureerd.
Trois vases différents en faïence de Nankin, dont un vase à couvercle et un pied de lampe. Couvercle restauré.No longer availableDim. h: 38 - 26,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#180
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,57 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,57 ct.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 950 / 1000 -
#83Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen en deels rood gedubbeld kristal. Onderaan gemerkt en genummerd ‘P.U. 355/86’.
Vase en cristal doublé taillé et en partie rouge. Marqué et numéroté 'PU 355/86' en bas.No longer availableDim. h: 25,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#168Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Johannes de Doper als kind”. Gepatineerd bronzen buste. Gesigneerd. Met losse aura.
“Jean le Baptiste, enfant”. Buste en bronze à patine claire. Signé. Avec aura détachable.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 300 / 350 -
#370
Een 14 K wit en geelgouden hanger bezet met één briljant van +- 0,10 ct.
Un pendentif en or blanc et jaune 14 kt serti d'un diamant taille brillant de +- 0,10 ct.No longer availableDim. 1,24 gEstimate: € 100 / 150 -
#109Alphonse Mora
“Stilleven met bloemen, fruit en ruiter”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs, fruits et cavalier". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 63 cm x 98 cmEstimate: € 100 / 120 -
#287Royal Dux
“Jongen op muilezel”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt en gedateerd 1989. Teugels manco.
"Garçon sur une mule". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué et daté en bas 1989. Rênes manquantes.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 100 / 120 -
#663Goebel, Germany
“Herbst” & “Fruhling”. Twee beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I.Hummel. Onderaan gemerkt en resp. genummerd 142 3/0 & 141 3/0. We voegen er een kunststoffen miniatuurtje van het eerste aan toe. 257-P 1st edition.
"Herbes" & "Fruhling". Deux figurines en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas et resp. numéroté 142 3/0 & 141 3/0. Nous ajoutons une miniature en plastique du premier. 257-P 1ère édition.No longer availableDim. h: 11 cmEstimate: € 50 / 80 -
#530
Een 14 K geelgouden ring bezet met een smaragd cabochon van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 14 kt sertie d'un cabochon d'émeraude de +- 1 ct.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 300 / 350 -
#256
Commode met vier laden. Messingen handvaten en slotplaatjes, bracket legs. Engeland, tijdperk George III.
Commode à quatre tiroirs. Poignées et plaques de verrouillage en laiton, pattes de type bracket. Angleterre, époque George III.No longer availableDim. 84 x 100 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#25Val Saint Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Vase en cristal incolore taillé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 30 / 40 -
#520
Een 14 K geelgouden hanger bezet met half edelstenen en met inscriptie: “Happy Birthday”.
Un pendentif en or jaune 14 kt serti de pierres semi-précieuses et avec l'inscription : « Happy Birthday ».No longer availableDim. 3,55 gEstimate: € 220 / 250