#204Een verguld houten trumeau in Louis-Philippestijl.
#389André GoezuPeriod: °1939Twee kleurenlitho’s, beide gesigneerd en genummerd 50/60 buiten de plaat.
#88Een wit marmeren schouwpendule. Slingertje en sleutel manco.
#377Een oude apothekersweegschaal. Incompleet.
Un vieux bâton de hockey, utilisé par l'équipe olympique anglo-indienne des champions des Jeux d'été d'Amsterdam en 1928.No longer availableDim. l: 91 cmEstimate: € 40 / 60 -
#215Een 18 K wit gouden ring bezet met roze saffieren en met een gezamenlijk gewicht van +- 2,50 ct. en roze maansteen van +- 12 ct.
Une bague en or blanc 18 K sertie de saphirs roses et d'un poids combiné de + - 2,50 ct. et une pierre de lune rose de + - 12 ct.No longer availableDim. 15,40 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#441“Drie kerkvaders”. Reisicoontje van messing met email.
#289“Wandelaar in een besneeuwde dreef. Olieverf op doek. Gemonogrameerd C. H, Anvers.
Randonneur dans une allée enneigée. Huile sur toile. Monogrammée C. H, Anvers.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 100