Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 16 December Dag 1 #1-300
    • Wijnveiling 17 December 2025 Dag 2
    • Online Only Varia 15 December 2025
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden broche bezet met pareltjes.

Een 18 K geelgouden broche bezet met pareltjes.

Une broche en or jaune 18 carats sertie de perles.
Dim. 3,38 g
SKU: 9903210010.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #10
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #421

    Een paar vaasjes van cloisonné op geel koper met een decor van bloemen en kraanvogels.

    Paire de vases cloisonnés sur cuivre jaune à décor de fleurs et de grues.
    No longer available
    Dim. h: 20,5 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #580

    Een lot van vijf eieren van Satsuma-aardewerk in verschillende groottes. Met houten sokkels.

    Un lot de cinq œufs en terre cuite Satsuma de différentes tailles. Avec des bases en bois.
    No longer available
    Dim. h: 11 - 31 cm
    Estimate: € 25 / 50
  • #327

    Ovale jardinière van Frans porselein, met gelobde rand, buik versierd met landschappen en rozentuilen, boven-en onderrand in kobaltblauw, voluutvormige oren. XIXde eeuw.

    Jardinière ovale en porcelaine française, à rebord lobé, panse à décor de paysages et ombelles roses, rebord supérieur et inférieur en bleu cobalt, oreilles en forme de volute. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. 15 x 33 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #3

    Een grote granieten vijzel met stamper.

    Un grand mortier avec pilon en granite.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #52
    Frank-Ivo Van Damme

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem”. Vier linosnedes. Allen gesigneerd buiten de plaat.

    “Meisje met pop”; “De jongeling van Naïm”; “De wonderbare visvangst” & “Jezus weent over Jeruzalem” . Quatre linogravures. Tous signées hors planche.
    No longer available
    Dim. 15 x 30 & 23 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #137

    “Leeuwin”. Een gepatineerd messingen beeld op sokkel van albast, marmer en onyx. Tijdperk art deco

    Lionne . Statue en laiton patiné sur socle en albâtre, marbre et onyx. Epoque Art Déco
    No longer available
    Dim. l: 60 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #153

    Een oude Engelse musket, gefabriceerd voor de Turkse markt.

    Un vieux mousquet anglais, fabriqué pour le marché turc.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #456

    Een gebeeldhouwd hardhouten salontafel met een hoogreliëfdecor van olifanten in een landschap. Chinees werk.

    Une table basse en bois sculpté avec un décor en haut relief d'éléphants dans un paysage. Travail chinois.
    No longer available
    Dim. 127 x 63 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #507

    Een deels gepatineerde bronzen Boeddha.

    Un Bouddha en bronze partiellement patiné.
    No longer available
    Dim. (h: 47 cm)
    Estimate: € 100 / 140
  • #255

    Twee verschillende 18 K geelgouden spelden, één ervan bezet met pareltjes.

    Deux épingles différentes en or jaune 18 carats, une sertie de perles.
    No longer available
    Dim. 4,24 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #499

    Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.

    Mère Luba assise avec des jumeaux allaitants. Statue en bois. RDC.
    No longer available
    Dim. H. 38 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #531

    Een balustervaas en een kleine jardinière van meerkleurig Chinees porselein. Beide gemerkt onderaan.

    Un vase balustre et une petite jardinière en porcelaine de Chine multicolore. Tous deux marqués en bas.
    No longer available
    Dim. h: 62 & 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More