Other lots in this auction
-
#317Een kleine rood- en geelkoperen duikershelm, gemonteerd als lampje.
Un petit casque de scaphandre en cuivre rouge et jaune, monté en lampe.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#625Longwy, FranceEen uitgebreid servies met decor ‘Mikado’, bestaande uit 10 kleine borden, 22 middelgrote borden, 6 grote borden, 12 diepe borden, twee kleine en een grote groentenschaal, een sauskom, een hoge en een lage gebakschaal, twee terrines met onderschaal en een grote ronde schotel. Onderaan gemerkt.
Un vaste ensemble de vaisselle au décor 'Mikado', composé de 10 petites assiettes, 22 assiettes moyennes, 6 grandes assiettes, 12 assiettes profondes, deux petits et un grand pot de légumes, une saucière, une un plat à pâtisserie haut et un plat bas, deux terrines avec plat inférieur et un grand plat rond. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#351Wong LeeEen kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.
Un bougeoir à deux points lumineux, en bronze en forme de vigne avec des fleurs en porcelaine autour d'un perroquet central et sur un socle en bronze de style baroque. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 80 -
#581Een lot gesculpteerd Afrikaans ivoor, bestaande uit een Onze-Lieve-Vrouw, een slagtand met een rij olifantjes met krokodil en een slagtand met talrijke dieren. Interbellum.
Un lot d'ivoire africain sculpté composé d'une Notre-Dame, une défense avec une rangée d'éléphants avec un crocodile et une défense avec de nombreux animaux. Entre-deux-guerres.No longer availableDim. l: 26, 65 & 99 cmEstimate: € 80 / 120 -
#254Bekertje van gedreven en geciseleerd zilver versierd met bloemenfriezen en arabesken. Onderaan gemerkt 840/1000 en makersmerk.
Coupe en argent martelé et ciselé à décor de frises florales et d'arabesques. Marquée en bas 840/1000 et poinçon de maître.No longer availableDim. H. 7,5 cm - 124 gEstimate: € 70 / 100 -
#227Val St. LambertEen paar zeshoekige kandelaars van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
Une paire de chandeliers hexagonaux en cristal incolore poli. Marqué.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 120 / 150 -
#453“Moeder Gods van allen die lijden”. Reisicoontje.
Mère de Dieu de tous ceux qui souffrent . Icône de voyage.No longer availableDim. 15 x 10 cmEstimate: € 50 / 60 -
#11Een replica van een oude verrekijker en een vergrootglas.
Une réplique de vieilles jumelles et une loupe.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#163Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kleurloze kristallen pendeloques.
Une paire de girandoles en bronze a six points lumineux et décoration de pendeloques en cristal incolore.No longer availableDim. H. 63 cmEstimate: € 200 / 220 -
#360Een schapenpak. Carnavalskostuum.
Un costume de mouton. Costume de carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#574Tchokwe beeld van een stamhoofd, deels bekleed met luipaardvel, veren en attributen.
Sculpture Tchokwe d'un chef, en partie recouverte de peau de léopard, de plumes et d'attributs.No longer availableDim. H.64 cmEstimate: € 120 / 200 -
#584Staande jonge Tchokwe vrouw met een rieten mandje op de rug. DRC.
Jeune femme Tchokwe debout avec un panier en osier sur le dos. RDC.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 120 / 180

