Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden broche bezet met pareltjes.

Een 18 K geelgouden broche bezet met pareltjes.

Une broche en or jaune 18 carats sertie de perles.
Dim. 3,38 g
SKU: 9903210010.
Auction day: 9 March 2021 19:00
Catalogue #10
Estimate: € 90 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #595

    Een lot schelpen, zeesterren, en zeeëgels. 13 stuks.

    Lot de coquillages, d'étoiles de mer et d'échinoïdes. 13 pièces.
    No longer available
    Dim. b: 9 - 25 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #503

    Een fishtank van Chinees porselein, versierd met een landschapsdecor met bloemen, vogels en insecten op zwarte fond. Onderaan gemerkt.

    Un aquarium en porcelaine de Chine, décoré d'un décor de paysage avec des fleurs, des oiseaux et des insectes sur fond noir. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. Ø: 37 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #388

    Een mannelijke staande Komafiguur op zwart marmeren sokkel. Noord Ghana, mogelijk XVIIde eeuw of vroeger.

    Un homme debout Coma sur un socle en marbre noir. Nord du Ghana, peut-être XVIIe siècle ou avant.
    No longer available
    Dim. H. 28 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #74
    J. V. D. Goten

    “Katten in de natuur”. Olieverf op doek. Gesigneerd

    Chats dans la nature . Huile sur toile. Signé
    No longer available
    Dim. 36 x 50 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #240

    Een 18 K geelgouden hanger bezet met pareltjes en fantasiestenen.

    Un pendentif en or jaune 18 carats serti de perles et de pierres de fantaisie.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 180 / 250
  • #508

    Een bronzen Boeddha.

    Un Bouddha de bronze.
    No longer available
    Dim. (h: 46 cm)
    Estimate: € 120 / 200
  • #454
    Rita Reychler
    Period: 1933 - 2020

    Twee composities, gemengde techniek op paneel. Beide gesigneerd en gedateerd ‘92 & ‘00.

    Deux compositions, techniques mixtes sur panneau. Les deux signées et datées 92 & 00.
    No longer available
    Dim. 40 x 40 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #401

    “H. Nicolaas”. Messingen reisicoontje, tryptiek.

    “Saint-Nicolas”. Icône de voyage en laiton. Triptyque.
    No longer available
    Dim. 9 x 10 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #461

    Een lot Imari-porselein, bestaande uit een grote en een kleine schotel en een balustervaasje.

    Lot de porcelaine Imari, composé d'une grande et d'une petite assiette et d'un vase balustre.
    No longer available
    Dim. Ø: 22 & 30 cm, h: 20 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #272
    Ria Hendrix

    Dansende vrouwen. Glasraam. Gesigneerd.

    Danseuses. Vitrail. Signé.
    No longer available
    Dim. 63 x 72 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #242
    Jozef Tilleux
    Period: 1897 - 1978

    “Vrouwen aan de kade te Oostende”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Femmes sur le quai d'Ostende . Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 50 x 60 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #351
    Wong Lee

    Een kandelaar met twee lichtpunten, uit brons opgebouwd in de vorm plantenranken met porseleinen bloemen rond een centrale papegaai en op bronzen voet in barokke stijl. Onderaan gemerkt.

    Un bougeoir à deux points lumineux, en bronze en forme de vigne avec des fleurs en porcelaine autour d'un perroquet central et sur un socle en bronze de style baroque. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 50 / 80
View all auction items ›

Veiling van 9 & 10 Maart 2021

Veiling compleet - 700 loten Kijkdagen Enkel op afspraak - Vr. & Zat. Gelieve te mailen als u stukken wil bekijken. Catalogus in .pdf

9 March 2021 19:00
10 March 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 9 March 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More