Other lots in this auction
-
#429
“Abstracte familie.” Acryl op paneel. Draagt monogram.
"Famille abstraite." Acrylique sur panneau. Monogrammé.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#236
Een wit ijzeren opvouwbaar tuinrekje.
Une étagère de jardin pliante en fer blanc.No longer availableDim. 169 x 63 x 34,5 cmEstimate: € 170 / 180 -
#127
Een driedelig klokstel van verguld zamak en albast, bestaande uit een pendule, getooid met een ruiter en een paar driearmige kandelaars. Een hand manco. Voorpoot van Paard gebroken.
Garniture trois pièces en zamak doré et albâtre, composée d'une pendule de cheminée, à décor d'un cavalier et d'une paire de bougeoirs à trois bras. Une main manque.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 200 / 300 -
#688
“Marc Sleen”. Een schriftelijke viering van de striptekenaar. Gesigneerd door Marc Sleen. 1985.
Marc Sleen. Une célébration écrite du dessinateur. Signée par Marc Sleen. 1985.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#100
Een 18 K geelgouden broche bezet met parels en diamant oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de perles et de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 5,10 gEstimate: € 350 / 400 -
#464Francis Busschots
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197J. Duquet
Een bronzen haan met goudkleurig patina. Gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw. We voegen er een soortgelijk vogeltje op rood marmeren sokkeltje aan toe.
Coq en bronze à patine dorée. Signé. Première moitié du XXe siècle. Nous ajoutons un oiseau similaire sur un socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 120 / 200 -
#395Wekara, Germany
Een bolle vaas van terracotta met geribd motief. Onderaan gemerkt.
Vase en terre cuite convexe à motif côtelé. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 20 cmEstimate: € 40 / 60 -
#230
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,12 ct. en een in briolet geslepen topaas van +- 6,18 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,12 ct et d'une topaze taille briolet de +- 6,18 ct.No longer availableDim. 5,57 gEstimate: € 900 / 1000 -
#557
Een verguld bronzen luchter met dertien lichtpunten met gesatineerd glazen kapjes. Enkele kapjes manco.
Lustre en bronze doré à treize points de lumière avec abat-jour en verre satiné. Quelques abat-jour manquantes.No longer availableDim. H:95cmEstimate: € 120 / 180 -
#551
Een lampenvoet van geslepen kristal en verguld messing.
Un pied de lampe en cristal taillé et laiton doré.No longer availableDim. h: 84 cmEstimate: € 40 / 60 -
#291
Een paar figuurtjes van meerkleurig porselein. Beide gemerkt onderaan.
Une paire de figurines en porcelaine multicolore. Les deux marqués en bas.No longer availableDim. h: 13,5 & 18 cmEstimate: € 60 / 80