Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een kever bezet met email, een parel, kleine briljantjes en twee robijntjes.

Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een kever bezet met email, een parel, kleine briljantjes en twee robijntjes.

Une broche en or jaune 18 carats en forme de scarabée sertie d'émail, d'une perle, de petits diamants et de deux rubis.
Dim. 8,58 g
SKU: 2510220095.
Auction day: 25 October 2022 19:00
Catalogue #95
Estimate: € 200 / 300
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #492
    Peter Jonckheere

    “Homo Universalis”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd en gedateerd december 2005.

    "Homo Universalis". Technique mixte sur papier. Signé et daté décembre 2005.
    No longer available
    Dim. 48 x 34 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #672

    Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.

    Une petite table D-end basse avec un tiroir en ceinture.
    No longer available
    Dim. 47 x 107 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #682

    Een reeks aardewerken keukenpotten.

    Une suite de pots de cuisine en faïence.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #559
    Pol Marijnissen

    “Wagentjes op het strand”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Chariots sur la plage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 74 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #224
    Marius Zabin
    Period: °1956

    “Figuren op de oever”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.

    "Des personnages sur le rivage". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 22 x 27 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #123
    Philibert Delecluse

    “Portret van Pierre Klees als voorzitter van de Société royale belge des ingénieurs et des industriels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.

    « Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.
    No longer available
    Dim. 70 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #377

    Een klein balustervaasje van Chinees porselein, versierd met bloemenmotieven in reliëf op een paarsrood glazuur. Onderaan gemerkt.

    Un petit vase balustre en porcelaine de Chine, décoré de motifs floraux en relief sur une glaçure rouge-violet. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 18 cm
    Estimate: € 40 / 45
  • #38

    Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.

    Un groupe en porcelaine d'un couple romantique. Un cheveu devant. Marqué au dos.
    No longer available
    Dim. H:29cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #173

    Een haai van groen Muranoglas.

    Un requin en verre de Murano vert.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #44

    “Bruggetje over een stroom”. Oliever op paneel. Niet gesigneerd.

    "Pont sur un ruisseau". Huile sur panneau. Pas signé.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 cm
    Estimate: € 70 / 100
  • #698

    Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.

    Un remarquable vase en faïence en forme d'animal avec deux canards.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #556

    Een gefineerde lage speeltafel, ingelegd met diverse houtsoorten met verwisselbare speelbladen. Vilten kaartvlak, backgammon, schaakbord en onder de uitschuifbare blaadjes een roulettespel. Lichte gebruikssporen aan de poten.

    Une table de jeu basse en placage, incrustée de différentes essences de bois avec des plateaux de jeu interchangeables. Face de carte en feutre, backgammon, échiquier et un jeu de roulette sous les feuilles extensibles. Légers signes d'utilisation sur les jambes.
    No longer available
    Dim. 64 x 78 x 78
    Estimate: € 600 / 900
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Oktober 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: vrijdag 21 & zaterdag 22 oktober van 10.00u tot 17.00u.

25 October 2022 19:00
26 October 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 October 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More