#672Een laag D-end tafeltje met een lade in de gordel.
#682Een reeks aardewerken keukenpotten.
#123Philibert Delecluse“Portret van Pierre Klees als voorzitter van de Société royale belge des ingénieurs et des industriels”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2000.
#377Een klein balustervaasje van Chinees porselein, versierd met bloemenmotieven in reliëf op een paarsrood glazuur. Onderaan gemerkt.
#38Een porseleinen groep van een romantisch koppel. Eén haarscheur vooraan. Gemerkt achteraan.
#173Een haai van groen Muranoglas.
#44“Bruggetje over een stroom”. Oliever op paneel. Niet gesigneerd.
#698Een merkwaardige aardewerken vaas in de vorm van een dier met twee eenden.
#556Een gefineerde lage speeltafel, ingelegd met diverse houtsoorten met verwisselbare speelbladen. Vilten kaartvlak, backgammon, schaakbord en onder de uitschuifbare blaadjes een roulettespel. Lichte gebruikssporen aan de poten.
Une table de jeu basse en placage, incrustée de différentes essences de bois avec des plateaux de jeu interchangeables. Face de carte en feutre, backgammon, échiquier et un jeu de roulette sous les feuilles extensibles. Légers signes d'utilisation sur les jambes.No longer availableDim. 64 x 78 x 78Estimate: € 600 / 900