#483
Een fauteuil en een armstoel in Régencestijl.
#269
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd op de achterzijde.
"Vue sur la rue". Huile sur toile. Signée au dos.No longer availableDim. 100 x 83 cmEstimate: € 60 / 80 -
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
#62Constant TroyonPeriod: 1810-1865
“Damesportret”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Portrait de dame". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#335
“Moeder met kind”. Een buste van gegoten composiet.
#116
Commode en chêne de style Régence à trois tiroirs et deux portes moulurées.No longer availableDim. 118 x 148 x 55 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697
Twee gelakte houten fruitschalen met handgeschilderde decors. Jaren ‘70.
#147
Een driedelig klokstel van albast en messing. Met slinger en sleutel.
#338
#430
Een 18 K geelgouden horlogeketting.
#255
Een lotje fibulae, Romeins bronzen bodemvondsten.
Lot de fibules, objets romains en bronze.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#678
Een koperen luchtertje met vijf lichtpunten en versierd met roze glazen bollen.