Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
Baume & Mercier Genève

Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.

Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.
Dim. 19,95 g
SKU: 2202220130.
Auction day: 22 February 2022 19:00
Catalogue #130
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #408

    Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd.

    Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #329
    Maurits Langaskens
    Period: 1884 - 1965

    “Wederkomst”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    "Deuxième venue". Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 24 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 60
  • #577

    Een luipaard van gepolychromeerd brons naar Weens voorbeeld. Op marmeren sokkel.

    Un léopard en bronze polychrome d'après l'exemple viennois. Sur un socle en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 7,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #475

    Een smeedijzeren luchter met negen lichtpunten, versierd met bladeren en kleurloos glazen belletjes.

    Lustre en fer forgé avec neuf lumières décoré de feuillages et de boules en verre incolore.
    No longer available
    Dim. h: 65 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #369

    Een vintage luchtertje van oranje gekleurd metaal met vier glazen bollen. Bijgevoegd twee bijpassende lampvoetjes. Jaren ‘60.

    Un lustre vintage en métal de couleur orange avec quatre boules de verre. Ci-joint, deux pieds de lampe assortis. années 60.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #56

    Een bijzettafeltje van zwartgelakt hout, versierd met handgeschilderd bloemendecor en ingelegd parelmoer.

    Une table d'appoint en bois laqué noir, ornée d'un décor floral peint à la main et d'incrustations de nacre.
    No longer available
    Dim. h: 70 cm Ø: 50 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #19
    Alfred Van Neste
    Period: 1874 - 1969

    “Straatzicht nabij de vissershaven”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 49/350 buiten de plaat.

    « Rue près du port de pêche ». Une lithographie. Signée et numérotée 49/350 à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 31 x 42 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #401

    Een lot Imariporselein, bestaande uit een vaasje (h: 23 cm), een rechthoekig schaaltje (21 x 18 cm) en een rond kommetje met zilveren handvaten. (Ø 26,5 cm).

    Lot en porcelaine d'Imari, composé d'un vase (h : 23 cm), d'un plat rectangulaire (21 x 18 cm) et d'une coupe ronde aux anses en argent.(Ø 26,5 cm).
    No longer available
    Dim. H:22cm Ø:20cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #694
    Val Saint Lambert

    Een reeks van zes geslepen en gekleurde kristallen glaasjes. Niet gemerkt.

    Série de six verres en cristal taillé et coloré. Non marqués.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #292
    Jos De Swerts

    “Bezoekers in de kunstzaal”. Een gravure op papier. Gesigneerd.

    « Des visiteurs dans la salle d'art ». Une gravure sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 39 x 25 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #422

    “Surrealistisch personage.” Houtskool & potlood op papier. Draagt handtekening.

    "Personnage surréaliste." Fusain et crayon sur papier. Porte une signature.
    No longer available
    Dim. 35 x 52 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #451

    Een slapende kat van meerkleurig Japans porselein. Onderaan gemerkt.

    Un chat endormi en porcelaine japonaise multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. l: 33 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 22 & 23 Februari 2022

Veiling volledig - 700 loten in veiling. Tentoonstelling Vrijdag 18/02/22 & Zaterdag 19/02/22 van 10.00u tot 17.00u

22 February 2022 19:00
23 February 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 22 February 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More