Other lots by Herodia
#530Herodia
Een 18 K geelgouden dameshorloge met 18 K geelgouden armband.
#420Herodia
Une montre femme en or jaune 18 carats avec bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 29,68 gEstimate: € 450/550
#430
Een 18 K geelgouden horlogeketting.
#200
Een 18 K geelgouden schakelarmband met gegraveerde tussenstukken.
Un bracelet à maillons en or jaune 18 carats avec entretoises gravées.No longer availableDim. 45,59 gEstimate: € 1400/1500
#380
Een kleine 18 karaats geelgouden broche bezet met drie briljantjes.
#558
Een antieke zittende Boeddha van gepolychromeerd hout.
#81SBS Solingen
Des couverts plaqués argent avec des accents plaqués or dans un étui en cuir. Complet.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#242Emile L***
"Paysage avec un village en arrière-plan". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 42 x 118 cmEstimate: € 70/100 -
#410
#90
Un collier de perles à cinq rangées serti d'un fermoir en or jaune 18 kt avec des brillants d'un poids combiné de +- 0,34 ct.No longer availableEstimate: € 300/400 -
#463
Een grote schotel van Chinees aardewerk met een Europees decor van jagers.
Un grand plat en poterie chinoise à décor européen de chasseurs.No longer availableDim. Ø: 44 cmEstimate: € 40/60 -
#436
Een houten design wandconsole in art decostijl.
Une console murale design en bois de style art déco.No longer availableDim. 85 x 110 x 39 cmEstimate: € 220/240 -
#281Val Saint Lambert
Een getorste magentakleurig kristallen lampenvoet. Gemerkt.
#695
Een Japanse houten emmer.
Un seau japonais en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35/40 -
#573
Een klein bronzen lampje met een vierhoekig kapje van glas in lood.
#343
Lot de petits objets en métal argenté. Avec salières, coquetiers, tasses, vases, etc.No longer availableDim. H:4-12cmEstimate: € 25/45