Other lots in this auction
-
#409Armand Petré
“Portret van Frank Zappa”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait de Frank Zappa. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 24 x 30 cmEstimate: € 100 / 120 -
#612André CardinaelPeriod: 1985 - 2005
“Boszicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
Vue sur la forêt. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 34 x 43 cmEstimate: € 100 / 140 -
#351Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
“Parabel van de dood”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1992.
Parabole de la mort. Huile sur toile. Signée et datée 1992.No longer availableDim. 39 x 57 cmEstimate: € 300 / 500 -
#156
Een modern driedelig lederen salon, bestaande uit een driezitsbank, een tweezitsbank en een fauteuil.
Un salon moderne en cuir trois pièces, composé d'un canapé trois places, d'un canapé deux places et d'un fauteuil.No longer availableDim. b: 225, 156 & 56 cmEstimate: € 300 / 400 -
#413
Een Oesjabtibeeldje vaan aardewerk. Ptolemaeische periode.
Une figurine en poterie Ushabti. Période ptolémaïque.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 100 / 150 -
#244S. De Leener
“Stilleven met bloemenvaas”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte au vase à fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 76 x 96 cmEstimate: € 150 / 200 -
#390Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Een map met talrijke linosneden. Gesigneerd, genummerd en gedateerd. Evenals een map met voorbereidend werk en proeven.
Une chemise avec de nombreuses linogravures. Signé, numéroté et daté. Ainsi qu'un dossier avec travaux préparatoires et épreuves.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#84Maurice LegrandPeriod: 1906 - 2004
“Sloepen op de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupes sur la rive. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#3
Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.
Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.No longer availableEstimate: € 20 / 50 -
#69Léon JaminPeriod: 1872 - 1944
“Meertje in de omgeving van Genk”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
Lac près de Genk. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 120 / 150 -
#608
Een paar designlampen van wit en rood kunststof.
Paire de lampes design en plastique blanc et rouge.No longer availableDim. h: 38 & 29 cmEstimate: € 40 / 60 -
#102David de NoterPeriod: 1825 - 1875
“Stilleven met fruit en vis”. Pastel op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘58.
Nature morte aux fruits et poissons. Pastel sur papier. Signé et daté '58.No longer availableDim. 73 x 60 cmEstimate: € 200 / 300