#47
#578
Een paar schemerlampen op voet van hout en ivorine.
#298
Un pot à tabac et une corbeille à fruits en faïence belge à glaçure coulée multicolore.No longer availableDim. Ø: 30 cm, h: 17 cmEstimate: € 30/50 -
#388
Een klein Japans porseleinen halsvaasje.
#429Maria Talaga
“Naaktstudie.” Kleurkrijt op papier. Gesigneerd.
#314Aloys De LignièrePeriod: 1891 - 1963
"Vlaeykensgang". Deux peintures à l'huile sur panneau. Tous deux signés.No longer availableDim. 30 x 21 & 24 x 20 cmEstimate: € 60/100 -
#123Philibert Delecluse
« Portrait de Pierre Klees en tant que président de la Société royale belge des ingénieurs et des industriels ». Huile sur toile. Signée et datée 2000.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#610
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1,14 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 1000/1200 -
#521
#107
Een paar verzilverd metalen kandelaars in Adamstijl.
#70
Een 18 karaats wit en geelgouden broche bezet met granaat.
Une broche en or blanc et jaune 18 carats sertie de grenat.No longer availableDim. 13,47 gEstimate: € 450/550 -
#495
Een grote balustervaas van Chinees porselein met Cantondecor.