#209
Een zittende dame van brons.
#678
Deux anciennes boîtes de collection, l'une en chêne sculpté et l'autre en zinc.No longer availableDim. h: 2à & 19 cmEstimate: € 35 / 40 -
#58
Twee bergkristallen met wortelhouten sokkel.
#469
#478
Een geribde vaas van beige Muranoglas.
#193Johannes BosboomPeriod: 1817 - 1891
“Pater in de crypte”. Inkt en aquarel op papier. Gesigneerd.
Le père dans la crypte. Encre et aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 12,5 x 9,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#151
Een gebeeldhouwd en gepolychromeerd houten heiligenbeeld. Volkskunst.
Une statue de saint en bois sculpté et polychrome. Art populaire.No longer availableDim. h: 85 cmEstimate: € 80 / 120 -
#90
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de 0,70 ct.No longer availableDim. 3,53 gEstimate: € 400 / 450 -
#644Barbie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#421
Een aardewerken vaasje met blauw glazuur.
#396
Een antiek Indisch borduurwerk van zijde met metaaldraad. Kashmir.
#675
Hugues C. Pernath. Oeuvre collective. Ed. Pink Editions & Productions, Anvers 1980.No longer availableEstimate: € 30 / 50