Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.

Een 18 K geelgouden geweven hallsnoer.

Collier en or jaune 18 K tissé.
Dim. 61,15 g
SKU: 2610210100.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #100
Estimate: € 1900 / 2000
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #178

    Een paar cassolettes van beige marmer, versierd met guirlandes, strikken, bokkenkoppen en bloemen van verguld brons. XIXe eeuw.

    Paire de cassolettes en marbre beige, à décor de guirlandes, noeuds, têtes de boucs et fleurs en bronze doré. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #264

    “Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.

    Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. XIXème siècle. Retoilée.
    No longer available
    Dim. 45 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #280

    Een 18 K witgouden ring bezet met een saffier van +- 2,35 ct. en twee diamant princesses met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir de +- 2,35 ct. et de deux diamants princesses d'un poids combiné de +- 0,50 ct.
    No longer available
    Dim. 5,70 g
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #661
    Val St. Lambert

    Een lot van vier verschillende kristallen lampenvoeten, waarbij een rode, een groene, een gele en een kleurloze. Allen gemerkt.

    Un lot de quatre pieds de lampe en cristal différents, un rouge, un vert, un jaune et un incolore. Tous marqués.
    No longer available
    Dim. h: 27 - 38 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #490
    Goebel, Germany

    “Wiegenlied”. Een groepje van meerkleurig biscuit met kaarsenhouder. Onderaan gemerkt. No.24/1.

    “Wiegenlied”. Un groupe de biscuit multicolore avec bougeoir. Marqué en bas. No.24/1.
    No longer available
    Dim. h: 10 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #234
    Jos Van Steen

    “Meertje met sloep”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Lac avec chaloupe. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 22 x 33 cm
    Estimate: € 75 / 100
  • #188

    Een klassieke jonge naakte vrouw op een leeuw. Bronzen groep.

    Une jeune femme nue classique sur un lion. Groupe en bronze.
    No longer available
    Dim. H. 36,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #534

    Een paar Mediterrane landschappen, waarbij één aquarel en één inkttekening.

    Une paire de paysages méditerranéens, avec une aquarelle et un dessin à l'encre.
    No longer available
    Dim. 15 x 24 & 21 x 18 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #4
    Felix Timmermans

    “Driekoningen”. Gekleurde ets. In de plaat gemonogrammeerd FT 20 en gesigneerd Bern. Janssens 1936. Buiten de plaat gesigneerd Bern. Janssens

    “Epiphanie”. Gravure en couleurs. Monogrammée dans la planche FT 20 et signée Berne. Janssens 1936. En dehors de la planche signée Berne. Janssens
    No longer available
    Dim. 22 x 16,5 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #484
    Barbie

    Enchanted evening. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.

    Soirée enchantée. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.
    No longer available
    Estimate: € 25 / 35
  • #376
    Paul Van Dessel
    Period: 1956-2021

    Serie van zes diverse linosneden. Gesigneerd en gedateerd. Sommige inlijstingen beschadigd.

    Série de six linogravures diverses. Signées et datées. Quelques cadres abîmés.
    No longer available
    Dim. 39 x 57 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #53
    Goebel, Germany

    Een porseleinen vaas met meerkleurig decor, getiteld “Three Graces”, naar ontwerp van Michael Parkes. Uit de reeks ‘Artis Orbis’. Onderaan gemerkt.

    Un vase en porcelaine à décor multicolore, intitulé Three Graces, conçu par Michael Parkes. De la série 'Artis Orbis'. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 25,5 cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More