Other lots in this auction
-
#312
“Missale Romanum.” Gedateerd 1949. Misaal met illustraties.
Missale Romanum. Daté 1949. Missel avec illustrations.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#84Maurice LegrandPeriod: 1906 - 2004
“Sloepen op de oever”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Chaloupes sur la rive. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 54 x 66 cmEstimate: € 180 / 240 -
#373Daum France
Een glazen vaas versierd met mauve bloemen.
Un vase en verre décoré de fleurs mauves.No longer availableDim. h: 12 cmEstimate: € 50 / 80 -
#176
Een Engelse breakfront bibliotheek met onderaan vier paneeldeuren en vier laden.
Une bibliothèque anglaise à façade brisée avec quatre portes à panneaux et quatre tiroirs en bas.No longer availableDim. 200 x 162 x 42 cmEstimate: € 200 / 300 -
#471
Een paar gebeeldhouwd houten reliekschrijnen in de vorm van staande figuren. Baoule, Ivoorkust.
Paire de reliquaires en bois sculpté en forme de personnages debout. Baoulé, Côte d'Ivoire.No longer availableDim. h: 40 & 45 cmEstimate: € 125 / 140 -
#183
Een driedelig mahoniehouten salongarnituur met gecanneerde zit, bestaande uit een zitbank en twee stoelen. Eén zit beschadigd.
Un ensemble de salon en acajou trois pièces avec siège canné, composé d'un canapé et de deux chaises. L'un est endommagé.No longer availableDim. 90 x 125 cm h: 95 cmEstimate: € 200 / 240 -
#492
“Vlakkencompositie”. Olieverf op board. Draagt handtekening en d.d. ‘04.
Composition géométrique. Huile sur panneau. Signée et datée '04.No longer availableDim. 62 x 43 cmEstimate: € 250 / 300 -
#264
“Stilleven met bloemen”. Olieverf op doek. XIXe eeuw. Herdoekt.
Nature morte aux fleurs. Huile sur toile. XIXème siècle. Retoilée.No longer availableDim. 45 x 35 cmEstimate: € 80 / 120 -
#198
Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.
Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.No longer availableDim. h: 166 cmEstimate: € 300 / 500 -
#44
Een reeks van vier litho’s met jachtscènes naar werken van Harry Eliott en een grotere naar Dorothy Hardy. Twee met gebarsten glas.
Une série de quatre lithographies représentant des scènes de chasse après des œuvres de Harry Eliott et une plus grande après Dorothy Hardy. Deux avec du verre fissuré.No longer availableDim. 16 x 41 & 28 x 72 cmEstimate: € 60 / 100 -
#529
“Polderlandschap”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
Paysage des polders. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableDim. 29 x 45 cmEstimate: € 100 / 150 -
#644Barbie
Rose, Rosa. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Rose, Rosa. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35