Other lots in this auction
-
#673Een paar geëmailleerde metalen dienbladen.
Une paire de plateaux en métal émaillé.No longer availableDim. 40 x 60 & 41 x 70 cmEstimate: € 40 / 50 -
#639Een houten reclamebord voor snooker.
Un panneau d'affichage en bois pour le billard.No longer availableDim. 90 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#463Een gesculpteerd houten voorouderbeeld. Fang, Gabon.
Une statue d'ancêtre en bois sculpté. Fang, Gabon.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 55 / 65 -
#143Een figuur op troon uit Noord-Ghana, Komaland. XVIde eeuw.
Un personnage intronisé du nord du Ghana, Komaland. XVIe siècle.No longer availableDim. h 35 cmEstimate: € 200 / 250 -
#96Een bruingepatineerde plantenvaas met subtiele spiraal versierd.
Un vase végétal à patine brune orné d'une subtile spirale.No longer availableDim. h 64 cmEstimate: € 40 / 60 -
#153ImperialEen messingen klokstel met marmer, gedecoreerd met bronzen saters. Duitsland.
Une garniture de cheminée trois pièces en laiton sertie de marbre, décorée de satyres en bronze. Allemagne.No longer availableDim. h 61 & 66 cmEstimate: € 120 / 200 -
#45Een 18 K geelgouden broche bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,55 ct.
Une broche en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,55 ct.No longer availableDim. 6,24 gEstimate: € 200 / 300 -
#222Alfred DuquennePeriod: 1874 - 1950Een paar waterlandschappen, olieverf op doek en op paneel. Beide gesigneerd. Het tweede met verfschade.
Quelques paysages aquatiques, huile sur toile et sur panneau. Les deux signés. Le second avec des dégâts de peinture.No longer availableDim. 28 x 35 cmEstimate: € 100 / 120 -
#605Gevarieerd lot: Stripalbums (Kuifje, Nero, Jommeke, Suske en Wiske, “Het zeer vreemde avontuur van Erik” door Eembeek, 3 erotische door Colber, Hugdebert en Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder e.a.), mengelwerken, ingebonden nummers van Ons Volk (1949).
Lot varié : Albums BD (Tintin, Nero, Jommeke, Suske et Wiske, La très étrange aventure d'Erik d'Eembeek, 3 érotiques de Colber, Hugdebert et Kussumoto, Kiekebanus, De Rode Ridder ao ), œuvres mixtes, numéros reliés de Ons Volk (1949).No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#290Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,32 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,32 ct.No longer availableDim. 3,32 gEstimate: € 250 / 300 -
#367Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Portret van een Dame”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 2012.
Portrait de dame. Huile sur toile. Signée et datée 2012.No longer availableDim. 61 x 61 cmEstimate: € 300 / 500 -
#411JunghansEen tafelklok in gesculpteerd hout.
Une horloge de table en bois sculpté.No longer availableDim. h 46 cmEstimate: € 50 / 70

