#192J. Bonalini
“Lezende Joodse man.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
#691
#278
Een bajonet in schede. Eerste Wereldoorlog.
#683
Een lot van vijf boeken:- Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.
Lot de cinq livres : - Willem de Zwijger - Mercatorfonds- Dirk Bouts. Tentoonstellingscatalogus. Leuven, 1998.-The complete work of Raphael. Ed. Harrison House, New York. - Limburg 1975 - 1995. Ed. Best. Dep. Provincieraad Limburg.- Het Aartsbisdom Mechelen - Brugge. Twee delen in stofhoes. Ed. Halewijn, Kadok & K.U. Leuven. 2009.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#642
Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
#387
Une statue bouddhiste chinoise polychrome et dorée.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/120 -
#309
Een messingen beddenpan met gedraaide steel en gedreven deksel.
#124Geo Page
“Zicht op Mol in de herfst”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#81Richard AuriliPeriod: 1834 - 1914
« Cupidon & Psyché ». Un groupe de terre cuite blanche. Signé au dos. Vers 1900No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 180/240 -
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
#397
Een staande Guanyin van monochroom wit porselein naar het “blanc de Chine”.
#521
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt met Bocchara-motief.