#421Een lot van drie Afrikaans houten beeldjes, waarbij een kruik in de vorm van een mannenfiguur, Mangbetur, Zaïre. De andere twee Ganf, Gabon en Lega, Zaïre.
#95Een 18 K geelgouden broche in de vorm van een kever bezet met email, een parel, kleine briljantjes en twee robijntjes.
Une broche en or jaune 18 carats en forme de scarabée sertie d'émail, d'une perle, de petits diamants et de deux rubis.No longer availableDim. 8,58 gEstimate: € 200 / 300 -
#89Een eikenhouten schouwspiegel in Henri II-stijl.
#423Een grote kom van Chinees porselein met gelobde rand en versierd met een Imari-decor. Gemerkt.
#51“Jonge vrouw met muts”. Bronsgepatineerd gipsen buste. Genummerd 108.
"Jeune femme au chapeau". Buste en plâtre patiné bronze. Numéroté 108.No longer availableDim. H:50cmEstimate: € 50 / 70 -
#517Een beeldje van een gestyleerde speerpunt van gebeeldhouwd steen, naar de voorbeelden van de Han Dynastie (IIIde eeuw).
Statue d’un fer de lance en pierre sculpté, d’après les exemples de la Dynastie Han (3e siècle).No longer availableDim. H. 25,5 - L. 9,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#507Een merkwaardig aardewerken vaasje, versierd met bloemen in reliëf. Merkstempel onleesbaar. Eén bloemetje beschadigd.
#662Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#529ArtimedeEen reeks van vier groen kunststoffen designstoelen. Model Selene door Vico Magistretti. Gemerkt.
#286Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60 / 80