#216
#184Félix De BaerdemaekerPeriod: 1836 - 1878
"Récolte de foin". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 35 x 58 cmEstimate: € 250 / 350 -
#340
Een metalen kantelspiegeltje in barokstijl.
#114
“Koeien in de wei”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Vaches au pâturage ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 62 x 90 cmEstimate: € 150 / 180 -
#254Leo Van Der SmissenPeriod: 1900 - 1966
“Gezicht te Brugge”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Maisons à Bruges". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#287
“Kuifje op de motor” Een meerkleurig kunststoffen groep.
#695
Een Japanse houten emmer.
Un seau japonais en bois.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 35 / 40 -
#296
Een kleine notenhouten commode met drie laden met wortelnootfineer.
Petite commode en noyer à trois tiroirs en placage de ronce de noyer.No longer availableDim. 40 x 74 x 41 cmEstimate: € 100 / 150 -
#671Steiff
#692
Een luchter met kristallen pendeloques en vier lichtpunten.
#364
“Pioenroos”. Pastel op papier. Draagt handtekening.
#431
Een paar porseleinen balustervazen met meerkleurige Japanse decors.
Paire de vases balustres en porcelaine à décors japonisants multicolores.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 80 / 100