#379Jozef MousPeriod: 1896-1968
Rade d'Anvers de nuit . Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15,5 x 19 cmEstimate: € 120 / 200 -
#255
Een parelhalssnoer met zilveren slot. 835‰.
#539
Een hertengewei op muurplaat.
#639Agnes Van Hee
Een op een Afrikaanse zaadlob geïnspireerd modern aardewerken kunstwerk.
#45
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux petits brillants et de deux perles.No longer availableDim. 2,86 gEstimate: € 150 / 180 -
#554
#525
Een bureautafel met twee klapblaadjes. Met glazen blad.
#157Enfield Tower 1964
Een percussiegeweer. Loop mogelijk recenter.
#685
Een reeks Benezit en andere kunstboeken.
#172
Een paar herbergtaferelen, olieverf op paneel. Vlaamse school, XIXe eeuw. Eén met lichte verfschade.
Quelques scènes d'auberge, huile sur panneau. Ecole flamande, XIXème siècle. Une avec de légers dégâts de peinture.No longer availableDim. 30 x 23 cmEstimate: € 260 / 300 -
#474Utagawa Kunisada (Toyokuni)Period: 1786 -1865
#402
Nus . Technique mixte. Porte monogramme et description au verso. Petits dégâts.No longer availableDim. 40 x 49 cmEstimate: € 120 / 140