#578
Een celadonkleurige vaas van crackleware porselein.
Vase en porcelaine craquelée couleur céladon.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 60/80 -
#364
“De voordracht”. Een modern bronzen beeldje op een marmeren voet.
#195
Een antiek vat van steengoed.
Un ancien vase en grès.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#484Choisy
"Femme aux yeux bleus". Une sérigraphie sur papier. Signé.No longer availableDim. 77 x 58 cmEstimate: € 25/30 -
#192J. Bonalini
“Lezende Joodse man.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Lecteur juif." Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120/200 -
#361Blinjou Banka
Een vierdelig tinnen rokersstelletje op driehoekig dienblad, versierd met gegraveerde decors. Onderaan gemerkt. Indonesië.
#68
Een oude houten wandtelefoon.
#48Val Saint Lambert
Een drageoir en een vaasje van geslepen en groen gedubbeld kristal. Beide gemerkt.
#696
#318Liezen, Austria
Een sierbloempotje van meerkleurig geglazuurd aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf. Onderaan gemerkt.
Pot de fleurs ornemental en faïence émaillée multicolore, décoré de fleurs en haut relief. Marqué en bas.No longer availableDim. 9 x 26 x 23 cmEstimate: € 40/50 -
#620
Twaalf kopjes en schoteltjes van eierschaalporselein.
#212Hagenaers
“Boerentafereel aan pomp.” Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Scène de ferme à la pompe." Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 34 x 25 cmEstimate: € 120/200