Other lots in this auction
-
#618Een vaas van aardewerk uit Vallauris met decor van Louis Giraud. Zonder glazuur. Gemerkt en Gesigneerd. Met punchlepel.
Vase en faïence de Vallauris à décor de Louis Giraud. Sans glaçure. Marqué et signé. Avec cuillère à punch.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 75 / 100 -
#287Val Saint LambertEen karaf van rood gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Une carafe en cristal rouge doublé et taillé. Marquée.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 130 / 150 -
#399“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
"Abstrait coloré avec des fleurs." Technique mixte sur papier, sur panneau.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#421Een Mexicaanse fautsoen met benen handgreep en pommel in de vorm van een arendskop.
Sabre mexicain à manche en os et pommeau en forme de tête d'aigle.No longer availableDim. L:73cmEstimate: € 100 / 120 -
#155Een paar dennenhouten sierzuilen, geschilderd in marmerimitatie. Afkomstig uit de Carolus Borromeuskerk. XIXe eeuw.
Paire de colonnes en sapin peintes en faux marbre. Provenant de l’église Charles-Borromée. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 300 / 400 -
#222Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
Une table gateleg en chêne avec pieds torsadés.No longer availableDim. 150 x 105 cmEstimate: € 40 / 60 -
#126Een mahoniehouten buffet met drie laden en drie paneeldeuren.
Buffet en acajou ouvrant à trois tiroirs et trois portes pleines.No longer availableDim. 91 x 182 x 47 cmEstimate: € 80 / 120 -
#214Een violontafel met zwartgelakte randen.
Une table de violon avec des bords laqués noirs.No longer availableDim. 80x120x80cmEstimate: € 80 / 120 -
#61Een porseleinen lampenvoet in de vorm van een siervaas, versierd met verguld bladerdecor op donkerblauwe fond. Gesigneerd op de basis.
Un pied de lampe en porcelaine en forme de vase décoratif, orné d'un décor à la feuille d'or sur fond bleu foncé. Signé sur la base.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 80 / 120 -
#108Le Printemps - ChantillyEen Franse stijlklok met een ronde geprofileerde messing rand. De wit emaillen wijzerplaat met zwarte Romeinse cijfers. De klok is voorzien van een harpslinger en twee gewichten en met achtdaags uurwerk met belslag.
Une horloge de style français avec un rebord en laiton profilé rond. Le cadran en émail blanc avec chiffres romains noirs. L'horloge est équipée d'un balancier harpe et de deux poids et d'un mouvement d'horlogerie huit jours avec sonnerie.No longer availableDim. H:130cmEstimate: € 50 / 70 -
#47Een paar Duitse messingen obussen uit de Eerste Wereldoorlog.
Une paire d'obus allemands en laiton de la Première Guerre mondiale.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 80 / 100 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120

