#665
#664
Een reisscribaan van zwartgelakt hout, versierd met ingelegd parelmoeren decor.
#685
Een stereoscoop met een doosje glazen plaatjes.
#216
Suite de huit chaises sculptées et deux fauteuils de style baroque, recouvert de tissu doré et rouge bordeaux.No longer availableDim. H:102-110cmEstimate: € 250 / 400 -
#5
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#173Alphonse Henri NelsonPeriod: 1854 - 1919
Een jongensbuste van groengepatineerd brons op een marmeren sokkel. Gesigneerd.
Buste d'enfant en bronze à patine verte sur socle en marbre. Signé.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 450 / 550 -
#153François Moreau
Een paar goudgepatineerde zamakken siervazen op marmeren sokkels, versierd met ramskoppen met ringen. Gesigneerd.
Une paire de vases décoratifs en zamak patiné or sur socles en marbre, à décor de têtes de béliers avec anneaux. Signé.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 200 / 300 -
#315Boch
Een klein art deco vaasje. Decor 5161. Onderaan gemerkt.
#526
#516
#553
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#299
“La mode de la saison” Een reeks van vier lithografieën.
« La mode de la saison » Une série de quatre lithographies.No longer availableDim. 32 x 23 cmEstimate: € 60 / 80