Similar lots by type
-
#413Een lotelingenstok van Italiaans glas met rode en blauwe lijnen binnenin en opliggende gele lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes rouges et bleues à l'intérieur et des lignes jaunes superposées. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 50 / 60 -
#583Val Saint-LambertEen vaas van meerkleurig en iriserend glas. Draagt merk.
Un vase de verre multicolore et irisé. Porte une marque.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 120 / 200 -
#27Een glazen vaas met verguld en groen lijnendecor. Randschilfers.
Vase en verre à lignes dorées et vertes. Eclats au bord.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 45 -
#433Een Italiaans glazen lotelingenstok van wit glas met opliggende groene en blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Onderaan kleine schilfertjes.
Un bâton de loterie en verre italien blanc avec des lignes vertes et bleues en relief. Vers 1900. Petits éclats en bas.No longer availableDim. l: 101 cmEstimate: € 50 / 60 -
#303Een kleurloos kristallen lampenvoet.
Pied de lampe en cristal incolore.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 30 / 40 -
#423Een lotelingenstok van getorst wit Italiaans glas met opliggende bruingouden lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien blanc torsadé avec des lignes dorées brunes en relief. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 102 cmEstimate: € 50 / 60 -
#493Een paar opaalglazen olielampen met beeltenissen van Napoleon en Marie-Louise.
Une paire de lampes à huile en verre opale représentant Napoléon et Marie-Louise.No longer availableDim. h: 78 cmEstimate: € 200 / 220 -
#451“Bottle of Dom Perignon”. Een kunstwerk met certificaat. Genummerd 13/50.
"Bouteille de Dom Pérignon". Une oeuvre d'art avec certificat. Numéroté 13/50.No longer availableDim. 43 cm x 16 cm x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#3Een vaasje van rookbruin glas met een verzilverd en verguld decor van een galjoen.
Vase en verre fumé à décor argenté et doré d'un galion.No longer availableDim. h: 16,5 cmEstimate: € 25 / 35 -
#315Een paar vaasjes van Booms glas met handgeschilderd rozendecor.
Une paire de vases en verre de Boom à décor de roses peintes à la main.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35 / 50 -
#697Een lot antiek glaswerk, bestaande uit acht glaasjes met gegraveerde decors, twaalf glaasjes met swirls in de voet en tien geslepen kleurloze glaasjes.
Lot de verrerie ancienne, composé de huit verres à décors gravés, douze verres à volutes dans le pied et dix verres incolores taillés.No longer availableDim. h: 11,5 - 13,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#373Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en gele lijnen binnenin en rondom getorste blauwe lijnen. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et jaunes à l'intérieur et des lignes bleues torsadées tout autour. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 98 cmEstimate: € 50 / 60 -
#377ScailmontEen vaasje van gekleurd glas met een meerkleurig en verguld decor van een geisha met parasol. Onderaan gemerkt.
Vase en verre coloré à décor multicolore et doré d'une geisha à l'ombrelle. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 500 / 700 -
#393Een lotelingenstok van Italiaans glas met blauwe en bruine lijnen binnenin. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan.
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes bleues et brunes à l'intérieur. Circa 1900. Eclat en bas.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 50 / 60 -
#600Titus Genève en F.L.Twee kleine 18 K geelgouden dameshorloges (één glas gebarsten).
Deux petites montres dames en or jaune 18 carats (un verre fêlé).No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#383Een lotelingenstok van Italiaans glas met rondom getorste lijnen in diverse kleuren. Omstreeks 1900. Schilfer onderaan
Un bâton de loterie en verre italien avec des lignes torsadées tout autour de différentes couleurs. Vers 1900. Eclat en basNo longer availableDim. l: 107 cmEstimate: € 50 / 60 -
#331Een lot van vijf verschillende kleurloze karaffen, waarbij drie kristallen en twee glazen. Eén gemerkt van Lalique, een andere van Da Vinci.
Lot de cinq carafes incolores différentes, trois cristaux et deux verres. Une marquée par Lalique, une autre par Da Vinci.No longer availableDim. h: 28 - 40 cmEstimate: € 50 / 60
Other lots in this auction
-
#585Een zuil van geaderd groen marmer en arduin.
Colonne en marbre vert et pierre bleue.No longer availableDim. h: 103 cmEstimate: € 80 / 120 -
#320Een eikenhouten bijzetkastje met een lade en twee deurtjes in briefpaneel.
Meuble d'appoint en chêne avec un tiroir et deux portes en panneau à lettres.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 40 / 60 -
#344Twee hoornvormige soliflorevaasjes van geblazen en met de tang bewerkt glas. Het ene blauw, het andere kleurloos en versierd met goudlak. Langs de stam een kronkelende slang in reliëf. Omstreeks 1900.
Deux vases soliflores en forme de corne en verre soufflé travaillé à la pince. L'un bleu, l'autre incolore et décoré de laque d'or. Le long du tronc un serpent sinueux en relief. Vers 1900.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245“Meisje met kat en hond”. Olieverf op paneel. Gemonogrammeerd ‘C.J.D.’
"Fille avec chat et chien". Peinture à l'huile sur panneau. Monogrammé 'MCJ'No longer availableDim. 38 x 29 cmEstimate: € 80 / 120 -
#217Een vierdelig koffie- en theestel van 800‰ zilver met houten handvatten. Keuren van Delheid. Bruto gewicht: 2,405 kg
Service à thé et café quatre pièces en argent 800‰ avec poignées en bois. Poinçons de Delheid. Poids brut : 2 405 kgNo longer availableDim. h: 13 cm - 27 cmEstimate: € 400 / 600 -
#664Sonia Grootjans“Abstract interieur”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd.
“Intérieur abstrait”. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 46 x 46 cmEstimate: € 60 / 100 -
#454Een modern kunstwerk van gesculpteerd en gepolijst roze en beige marmer. Niet gesigneerd.
Une œuvre d'art moderne en marbre rose et beige sculpté et poli. Non signé.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#276Een eikenhouten piëdestal met roterend blad.
Guéridon en chêne à plateau tournant.No longer availableDim. 55 cm x 50 cm x 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#463Een schemerlamp op verchroomde voet met kunststoffen kap.
Une lampe de table sur une base chromée avec un abat-jour en plastique.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#382Anne-Pierre De KatPeriod: 1881-1968“Stilleven met kruik, appels en olielamp”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte à la cruche, aux pommes et à la lampe à huile". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 cm x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#175Een schedefractie van een Kaapse buffel met hoorns op muurplaat. 1930.
Une fraction de gaine d'un buffle du Cap avec des cornes sur une plaque murale. 1930.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 40 / 50 -
#269P. Mossay“Woonwagens”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘53.
Roulottes. Huile sur toile. Signée et datée '53.No longer availableDim. 40 x 50 cmEstimate: € 80 / 100

