#15
Verzilverd metalen koffiepot. Engels, onderaan gemerkt.
#415
#409Gysels
“Zicht op Mechelen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#446
#111Val Saint-Lambert
Een vaas met brede voet van geslepen kristal, in de massa deels rood gekleurd. Onderaan gemerkt.
#449
#292Isidoor BoerewaardPeriod: 1893 - 1972
“Zeilboten aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers au bord de l'eau". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 33 cm x 40 cmEstimate: € 80/120 -
#361
#284Fritz Van Luppen
“Herfst in Park Den Brandt, Antwerpen”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1925.
"Automne au Park Den Brandt, Anvers". Huile sur toile. Signée et datée 1925.No longer availableDim. 46 x 36 cmEstimate: € 80/120 -
#675
Een Chinees hardhouten bijzettafeltje met entretoise.
#243Royal Dux
#490
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 3,97 gEstimate: € 600/700