Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.

Een 18 K geelgouden ketting met 14 K geelgouden hanger bezet met één briljantje en één pareltje.

Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en or jaune 14 carats serti d'un diamant taille brillant et d'une perle.
Dim. 18 k 3,42 g 14 k 1,96 g
SKU: 2806220430.
Auction day: 29 June 2022 19:00
Catalogue #430
Estimate: € 300 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #260

    Een lot van 7 zilveren slavenarmbanden.

    Lot de 7 bracelets d'esclave en argent.
    No longer available
    Estimate: € 50 / 80
  • #262
    Alfred Van Neste

    “Zicht op Brugge”. Een kleurenets. Gesigneerd buiten de plaat.

    "Vue de Bruges". Une gravure en couleurs. Signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 cm x 65 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #623
    Goebel, Germany

    “Freunde”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 182.

    "Freunde". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 182.
    No longer available
    Dim. h: 11 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #307
    Porcellane Essetre, Capodimonte

    “De smid”. Een groep van meerkleurig biscuit. Ontwerp Sartori. gemerkt.

    "Le forgeron". Un groupe de biscuit multicolore. Conception Sartori. marqué.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #15
    Val Saint Lambert

    Een designcoupe van kleurloos en magenta kristal. Gemerkt. Minieme beschadiging.

    Une coupe design en cristal incolore et magenta. Marquée. Dégâts minimes.
    No longer available
    Dim. l: 59 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #70

    Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,18 ct. en een centrale briljant van +- 0,40 ct.

    Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille brillant d'un poids combiné de +- 0,18 ct et d'une taille brillant central de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 1,55 g
    Estimate: € 850 / 900
  • #74

    Een spiegel van Duits porselein. Uitbundieg versierd met engelen en bloemen.

    Un miroir en porcelaine allemande. Décor exubérant d'anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 72 x 50 cm
    Estimate: € 360 / 380
  • #209
    Lode Verhoeven

    “Landelijk vergezicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    "Paysage". Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 48 x 66 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #185

    Drie vazen van geslepen en rood gedubbeld kristal. Zonder merken.

    Trois vases en cristal taillé et doublé rouge. Sans marques.
    No longer available
    Dim. h: 21,5 & 26 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #585
    Goebel, West-Germany

    “Hausmusik”. Een lampje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 232.

    "Hausmusik". Une lampe en biscuit multicolore de la série M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 232.
    No longer available
    Dim. h: 54 cm (m.k.)
    Estimate: € 60 / 80
  • #28
    Cyrille

    Een oude vilten hoge hoed.

    Un vieux chapeau haut de forme en feutre.
    No longer available
    Dim. H:16cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #388
    Goebel, Germany

    “Puppenmütterchen”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 67.

    "Puppenmutterchen". Une figurine de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 67.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 40 / 60
View all auction items ›

Veiling 28 & 29 Juni 2022

Afhaling van de goederen  kan nog in de week van 4 t.e.m. 8 juli van 10.00 tot 12.00 en 14.00 tot 17.00. Steeds op afspraak!

28 June 2022 19:00
29 June 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More