Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ketting met bloemvormige hanger bezet met een parel.

Een 18 K geelgouden ketting met bloemvormige hanger bezet met een parel.

Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de fleur serti d'une perle.
Dim. 9,90 g
SKU: 2610210030.
Auction day: 26 October 2021 19:00
Catalogue #30
Estimate: € 280 / 350
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #449

    Een paar gepolychromeerde figuren in de geest van de Javaanse Wajangpoppen.

    Une paire de figurines polychromes dans l'esprit des poupées javanaises Wayang.
    No longer available
    Dim. h: 43 & 48 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #486
    Kayseri

    Een handgeknoopt Turks karpetje, zijde op zijde.

    Un tapis turc noué à la main, soie sur soie.
    No longer available
    Dim. 173 x 109 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #3

    Een lot bestek van verzilverd metaal waaronder 12 lepels, 12 koffielepels, 12 soeplepels, 12 vorken en 12 messen en een suikerstrooier.

    Un lot de couverts en métal argenté comprenant 12 cuillères, 12 cuillères à café, 12 cuillères à soupe, 12 fourchettes et 12 couteaux et un sucrier.
    No longer available
    Estimate: € 20 / 50
  • #519
    Olga Zelenko

    “Sophia Loren”. Olieverf op doek. Op de verso gesigneerd en gedateerd 24-02-2015. Met certificaat.

    Sophia Loren. Huile sur toile. Signée et datée 24-02-2015 au dos. Avec certificat.
    No longer available
    Dim. 120 x 90 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #517

    “Abstract”. Pen op papier. Draagt signatuur.

    Composition abstraite. Encre sur papier. Signé.
    No longer available
    Dim. 29 x 20 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #537

    “Stilleven met viool”. Olieverf op paneel. Aan weerskanten beschilderd.

    Nature morte au violon. Huile sur panneau. Peint des deux côtés.
    No longer available
    Dim. 31 x 25 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #263

    Een Russisch porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.

    Un groupe en porcelaine russe. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 33 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #174

    “Mannen aan een muur”. Olieverf op paneel. Zonder signatuur.

    Hommes sur un mur. Huile sur panneau. Pas de signature.
    No longer available
    Dim. 37 x 29 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #613

    Elf boeken. R. Van Roosbroeck. “Willem de Zwijger”. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. “Onze Bruegel”. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. “Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie”. Mercatorfonds 1972. Jean Lejeune. “Liège, de la Principauté à la Métropole”. Mercatorfonds 1967 (met kaart). M. Bruwier-P. Eeckhout-J. Bosmant. “Gemeentelijke Kunstschatten. Vijftig Schilderijen”. Ed. Arcade 1960. H. Gerson. “Rembrandt Paintings”. Artabras, Harrison House New York 1985. En (..)

    Onze livres. R. Van Roosbroeck. Willem de Zwijger. Mercatorfonds 1974. B. Claessens-J. Rousseau. Notre Bruegel. Mercatorfonds 1969. J. Szablowski. Les Tapisseries Flamandes au Château du Wawel à Cracovie. Fonds Mercator 1972. Jean Lejeune. Liège
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #667

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Een kunstboek. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Brussel, 1988. Inclusief bijlage met 17 prenten.

    “Alfred Ost 1884 - 1945”. Un livre d'art. Bert Maes & Alfons Raeymaekers. Ed. Fiscale Hogeschool. Bruxelles, 1988. Y compris l'annexe avec 17 tirages.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 35
  • #373
    Daum France

    Een glazen vaas versierd met mauve bloemen.

    Un vase en verre décoré de fleurs mauves.
    No longer available
    Dim. h: 12 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #282
    R. Raets

    “Meisje”. Gemengde techniek op paneel. Gesigneerd.

    Fille. Technique mixte sur panneau. Signé.
    No longer available
    Dim. 48 x 40 cm
    Estimate: € 45 / 50
View all auction items ›

Veiling van 26 & 27 Oktober 2021

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 oktober van 10.00 tot 17.00.

26 October 2021 19:00
27 October 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 October 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More