#93
#156
Een mahoniehouten eettafel.
Table à dîner en acajou.No longer availableDim. 200 x 100 cmEstimate: € 40/60 -
#43
#528
Een gefineerd notenhouten salontafel met twee laden.
Table basse en placage de noyer à deux tiroirs.No longer availableDim. 59 x 99 x 99 cmEstimate: € 40/50 -
#25
Een olie- en een azijnflesje van kleurloos kristal met zilveren halsmontuur. Londense keuren. Stopjes gaaf.
Une bouteille d'huile et de vinaigre en cristal incolore avec un col en argent. Poinçons de Londres. Bouchons intacts.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 60/80 -
#26
Een armstoel in Régencestijl.
#416
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje. Enige slijtage.
Un tapis oriental en laine noué à la main. Toute usure.No longer availableDim. 162 x 122 cmEstimate: € 40/50 -
#506
Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.
#643
Een lampje met smeedijzeren voet en met gekleurd glazen kap.
#280
Une paire de boucles d'oreilles en or rose 18 carats serties de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.No longer availableDim. 2,80 gEstimate: € 200/300 -
#153François Moreau
Een paar goudgepatineerde zamakken siervazen op marmeren sokkels, versierd met ramskoppen met ringen. Gesigneerd.
Une paire de vases décoratifs en zamak patiné or sur socles en marbre, à décor de têtes de béliers avec anneaux. Signé.No longer availableDim. h: 42,5 cmEstimate: € 200/300 -
#270
Een fijne parelhalssnoer met 18 K geelgouden slot.
Un collier de perles fines avec fermoir en or jaune 18K.No longer availableEstimate: € 100/150