#36
Messingen kerkkandelaar met sporen van verzilvering.
#211Val Saint Lambert
Une paire de bougeoirs en verre transparent avec des images du Sacré-Cœur givrées. Signé.No longer availableDim. H:30cmEstimate: € 40 / 50 -
#515
#59A. Daens
“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Nature morte aux fleurs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 63 x 36 cmEstimate: € 60 / 100 -
#173
Trois porte-menus en biscuit décorés dans des tons pastel avec des garçons et une fille encadrant une assiette de fruits ou de poisson. Deux d'entre eux forment une paire. Vers 1900. Numérotés.No longer availableDim. H. 16,5 cmEstimate: € 60 / 90 -
Een papegaai van meerkleurig biscuit.
#66
Een gefineerde violontafel.
#256
Een paar notenhouten bankjes met blauwe bekleding.
#452Theo KosterPeriod: °1952
“Five”. Een zeefdruk met collagetechniek. Gesigneerd en genummerd 410/500 buiten de plaat.
Cinq. Une sérigraphie avec technique de collage. Signée et numérotée 410/500 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 30 x 42 cmEstimate: € 80 / 120 -
#366
Een handgeknoopt Turks wollen karpetje.
#364Jeroen Olthof
“Beginsel”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘91.
#286
Een messingen serveerwagentje met twee glazen bladen.
Un chariot de service en laiton avec deux plateaux en verre.No longer availableDim. 75 x 60 x 46 cmEstimate: € 30 / 40