Other lots in this auction
-
#188Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
“Diana”. Een beeld van bruingepatineerd brons. Gesigneerd en met opschrift ‘hors concours’.
"Diane". Une statue en bronze à patine brune. Signé et avec inscription 'hors concours'.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 300 / 400 -
#562Van Cleef
“Korhoen”. Pastel op papier. Gesigneerd.
"Grouse noire". Pastels sur papier. Signé.No longer availableDim. 29 x 39 cmEstimate: € 40 / 60 -
#572
“Moderne compositie met slapende vrouwen. In de stijl van Klimt.” Olieverf op doek. Recent werk.
« Composition moderne avec des femmes endormies. Dans le style de Klimt. Huile sur toile. Travail récent.No longer availableDim. 62 x 52 cmEstimate: € 100 / 140 -
#530
Een 18 K witgouden ring bezet met een solitair van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un solitaire de +- 0,20 ct.No longer availableDim. 3,18 gEstimate: € 350 / 400 -
#666
Een handgeknoopt Oosters wollen lopertje en een kleedje met drie mirhabs.
Un tapis oriental en laine noué à la main et une robe à trois mirhabs.No longer availableDim. 253 x 79 & 178 x 75 cmEstimate: € 40 / 60 -
#131Val Saint-Lambert
Grote bolle coupe op voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa licht rood gekleurd. Onderaan gegraveerd merk.
Grande coupe bombée sur piédouche en cristal taillé, en partie teinté rouge clair dans la masse. Marque gravée sous la base.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#602Pieter MossayPeriod: 1913 - ?
“Polder Hoboken”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1930.
Polder Hoboken. Peinture à l'huile sur panneau. Signé et daté 1930 au verso.No longer availableDim. 25 x 34 cmEstimate: € 80 / 100 -
#26
Een houten poppenbankje met gedraaide spijltjes, uitgestoken bloemenmotieven en geschilderde profieltjes in de rug.
Banc de poupée en bois à barreaux torsadés, motifs floraux sculptés et profils peints à l'arrière.No longer availableDim. 78 x 68 x 42 cmEstimate: € 60 / 100 -
#107Val Saint Lambert
Een vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé bleu et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 120 / 140 -
#594Henri Victor WolvensPeriod: Brussel 1896 - Brugge 1977
“Moeder met kind”. Een pasteltekening op papier. Gesigneerd.
"Mère avec enfant". Un dessin au pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 19 cm x 13 cmEstimate: € 60 / 100 -
#98Delvaux, Bruxelles
Een donkergroen lederen portefeuille.
Un portefeuille en cuir vert foncé.No longer availableDim. 10 x 14 cmEstimate: € 180 / 250 -
#236
Engelse ééndeursvitrine met latwerk in de deur. Notenhout. Enkele rudimentaire herstellingen aan het dak. Georgian stijl, XIXde eeuw.
Vitrine anglaise à une porte avec treillis dans la porte. noyer. Quelques réparations rudimentaires du toit. Style géorgien, XIXème siècle.No longer availableDim. 175 x 91 x 30 cmEstimate: € 200 / 300