#537Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.
Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 30 / 40 -
#354Jozef MousPeriod: 1896-1968“De zakkennaaister”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
La couturière de sacs. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18x23cmEstimate: € 100 / 120 -
#302Paul Claes“Zandvliet”. Potloodtekening. Gesigneerd en gedateerd.
Zandvliet. Dessin au crayon. Signé et daté.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 35 / 45 -
#546Een handgeknoopt Pakistaans wollen karpet.
#221Empire, EnglandEen oude hoge hoed van vilt. In hoedendoos.
#92R.J. Sterckema“Strandscène”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
Scène de plage. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 18 x 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#166Maurice JansegersPeriod: 1903 - 1989Een heren- en een vrouwenbuste van groengepatineerd terracotta. Beide gesigneerd achteraan.
Un buste d'homme et de femme en terre cuite patinée verte. Tous deux signés au dos.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#353Een olielamp van Imariporselein en koper. Gemonteerd op elektriciteit.
#124Een ovale vergulde spiegel met vogels en bloemen in de kuif.
#94A. Carlier“Zicht op Honfleur en de Pont de Normandie”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Vue de Honfleur et du Pont de Normandie. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 81 x 100 cmEstimate: € 80 / 120 -
#506BidjarEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine noué à la main.No longer availableDim. 219 x 133 cmEstimate: € 120 / 200