Other lots in this auction
-
#491Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor en met Fo-honden op deksels.
Une paire de vases à couvercle en porcelaine de Chine avec un motif bleu sur blanc et des chiens de Fo sur les couvercles.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 260 / 300 -
#508Een kleine mahoniehouten commode in Empirestijl met drie laden, een marmeren blad en versierd met bronsbeslag.
Petite commode en acajou de style Empire à trois tiroirs, dessus en marbre et ornée de ferrures en bronze.No longer availableDim. 83 x 72 x 39 cmEstimate: € 120 / 200 -
#190Een 18 K wit en roze gouden ring bezet met briljanten en diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une bague en or blanc et rose 18 kt sertie de brillants et de diamants baguettes d'un poids combiné de +- 0,70 ct.No longer availableDim. 4,92 gEstimate: € 1300 / 1500 -
#399“Kleurrijk abstract met bloemen.” Gemengde techniek op papier, op paneel.
"Abstrait coloré avec des fleurs." Technique mixte sur papier, sur panneau.No longer availableDim. 64 x 49 cmEstimate: € 220 / 280 -
#553Een paar antieke gepolychromeerde Indische boeg-/wandbeelden.
Une paire de statues murales indiennes polychromes antiques.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 200 / 300 -
#88Camille Bleuse“Christus”. Een geglazuurd aardewerken beeld.
"Christ". Une statue en terre cuite à glaçure brune.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 50 / 80 -
#563Een Afrikaans hardhouten beeld. Beschadiging bovenaan. Kongolees werk.
Une statue africaine en bois dur. Dégât vers le haut. Travail congolais.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 100 / 120 -
#233Auguste Moreau“Sur la grève”. Een gepatineerd zamakken beeld op marmeren sokkel.
"Sur la grève". Sculpture en zamak patiné sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 52 cmEstimate: € 120 / 200 -
#356Een houten voetstoofje in twee niveaus. Met aardewerken kolentest. Omstreeks 1900.
Un chauffe-pieds en bois à deux niveaux. Avec récipient à charbon en terre cuite. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 40 / 50 -
#211Een mahoniehouten barmeubel met deksel, neerklapbaar blad en twee paneeldeuren onderaan.
Un meuble de bar en acajou avec couvercle, dessus rabattable et deux portes à panneaux en bas.No longer availableDim. 101 x 102 x 50 cmEstimate: € 100 / 150 -
#604Etienne Le ComptePeriod: 1931- 2010“Kreeften”. Gouache op papier. Gesigneerd.
"Homards". Gouache sur papier. Signé.No longer availableDim. 47 x 61 cmEstimate: € 85 / 100 -
#297Villeroy & Boch“Naïf Christmas”. Een porseleinen sierschotel. Gemerkt.
« Noël naïf ». Plat décoratif en porcelaine, marqué.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 20 / 30


