#181Val Saint-LambertEen grote ronde kom van geslepen kristal, in de massa deels groen gekleurd. Onderaan gemerkt, genummerd en “Pièce Unique”. En met label.
#554Maria Innocentia Hummel“To market”. Een schemerlampje met twee kindjes bij een boom. Ed. Goebel. Gesigneerd en genummerd 223. Hoogte zonder montuur.
"Au marché". Une lampe crépusculaire avec deux enfants près d'un arbre. Éd. Goebel. Signée et numérotée 223. Hauteur sans monture.No longer availableDim. H.23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#366Twee kleine handgeknoopte Oosterse wollen tapijtjes.
#668“Meisje met kuikens” en “Wiskunde”. Twee groepen van meerkleurig Italiaans kunststof. Gemerkt Florence en met gekroonde N.
"Fille aux poussins" et "Mathématiques". Deux groupes de plastique italien multicolore. Marqués Florence et à l’N couronné.No longer availableDim. h: 24 - 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#438Een paar hoge gemberpotten van Chinees porselein met tekens in het decor op florale achtergrond.
Paire de grands pots à gingembre en porcelaine de Chine à décor de personnages sur fond floral.No longer availableDim. h: 35 cmEstimate: € 120 / 140 -
#424“Tijger” & “Vogels op een bloeiende tak.” Een paar Chinese handwerkjes van natuurzijde.
"Tigre" & "Oiseaux sur une branche fleurie”. Une paire d’ouvrages chinois en soie naturelle.No longer availableDim. 34 x 55 cmEstimate: € 60 / 80 -
#200“Toi et Moi”. Een 18 K witgouden ring bezet met diamanten baguettes en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,20 ct.
"Toi et Moi". Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants en baguettes et brillants d'un poids combiné de +- 1,20 ct.No longer availableDim. 5,18 gEstimate: € 1850 / 1950 -
#427Een paar tempelleeuwtjes met bal van monochroom wit Chinees porselein.
Une paire de lions de pho avec une boule en porcelaine chinoise blanche monochrome.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 85 / 100 -
#417Een beeld in keramiek met afneembaar hoofd. Gemerkt.
#637Een paar knobbelvazen van Chinees porselein met blauw op wit gedrukt decor van personages in een landschap. Randschade boven- en onderaan.
Paire de gourdes en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc représentant des personnages dans un paysage. Bord endommagé en haut et en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
Vitrine hollandaise à deux portes en noyer avec trois tiroirs en partie basse et sur pattes de lion. XXe siècle.No longer availableDim. 230 x 195 x 45 cmEstimate: € 200 / 300