Other lots in this auction
-
#357Paul Van DesselPeriod: 1956-2021
Twee stillevens op doek. Eén gesigneerd en gedateerd 1990. (61 x 59 cm en 75 x 56 cm).
Deux natures mortes sur toile. Une signée et datée 1990. (61 x 59 cm et 75 x 56 cm).No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#30
Een 18 K geelgouden ketting met bloemvormige hanger bezet met een parel.
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif en forme de fleur serti d'une perle.No longer availableDim. 9,90 gEstimate: € 280 / 350 -
#497Marc SagaertPeriod: °1935
“De huwelijksband”. Assemblagekunst op marmeren sokkel, gemonogrammeerd, onderaan getiteld, gedateerd 1979 en gesigneerd.
“The Marriage Band”. Art d'assemblage sur socle en marbre, monogrammé, titré en bas, daté 1979 et signé.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 320 / 400 -
#276
Een verlengbare ovale tafel met gerainureerde tapse poten. Zonder verlengblad.
Une table ovale extensible avec des pieds fuselés. Sans rallonge.No longer availableDim. 133 x 106 cmEstimate: € 60 / 100 -
#265
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,40 ct. en onyx.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,40 ct. et d'onyx.No longer availableDim. 4,14 gEstimate: € 500 / 600 -
#418Gustave Van Vaerenbergh
“Bûcheron”. Gipsen beeld. Gesigneerd en Marque Déposée.
“Bûcheron”. Statue en plâtre. Signée et Marque Déposée.No longer availableDim. H. 56 cmEstimate: € 60 / 100 -
#659
Een divers lot strips, waaronder 16 albums van Nero, 5 albums van Jommeke, 7 albums van Kiekeboe, 9 albums van Buck Danny, 5 albums van Sammy, enz.
Un lot diversifié de BD, dont 16 albums de Nero, 5 albums de Jommeke, 7 albums de Kiekeboe, 9 albums de Buck Danny, 5 albums de Sammy, etc.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#294
Prent in reliëf naar Anton Pieck.
Impression en relief d'après Anton Pieck.No longer availableDim. 22 x 32 cmEstimate: € 25 / 35 -
#164
“Christus omringd door Heiligen, waaronder Nicolaas en Michael”. Een Russische icoon. XIXe eeuw.
Le Christ entouré de saints, dont Nicolas et Michael. Icône russe du XIXe siècle.No longer availableDim. 39 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#677
“Het Impressionisme. De kunstenaars en hun werk”. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.
Impressionnisme. Les artistes et leur travail. Bernard Denvir. Ed. Zuid Boekproducties. Lisse, 1992.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#634Barbie
Wedding day. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Jour du mariage. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 30 / 35 -
#683
“De Antwerpse naties”. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.
Les nations d'Anvers. Ed. Lannoo. Tielt, 2004.No longer availableEstimate: € 25 / 30