Other lots in this auction
-
#345Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de 0,50 ct.No longer availableDim. 3,56 gEstimate: € 300 / 400 -
#410Goebel, Germany“St. Nicholas day”. Een groepje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt en genummerd 10036/ 20000. Met certificaat.
La Saint-Nicolas. Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Marqué et numéroté en bas 10036/20000. Avec certificat.No longer availableDim. h: 17 cmEstimate: € 40 / 60 -
#354Paul Van DesselPeriod: 1956-2021“Herder met schapen”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. “De blinden leiden de blinden”. Tekening op doek. Niet gesigneerd. We voegen er twee reproducties van oude gravures “Quelques Avocats, par Gill” aan toe.
Berger aux moutons. Huile sur toile. Non signée. Les aveugles conduisent les aveugles. Dessin sur toile. Non signé. Nous ajoutons deux reproductions de gravures anciennes Quelques Avocats, par Gill.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#408Een paard van koper op marmeren voet.
Un cheval en cuivre sur un socle en marbre.No longer availableDim. h 26 cmEstimate: € 100 / 120 -
#494BarbieBarbie loves Elvis. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Barbie aime Elvis. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#82C. Lesur“Jong meisje.” Ovale pasteltekening op papier. Gesigneerd.
Jeune fille. Dessin ovale en pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 52 x 43 cmEstimate: € 160 / 200 -
#527“Bloemen”. Pastel op papier. Draagt handtekening. Russische school.
Fleurs. Pastel sur papier. Signé. Ecole russe.No longer availableDim. 34 x 32 cmEstimate: € 120 / 180 -
#268Twee tinnen schotels, waarbij één Brugse uit de XVIIIe eeuw en één met een gegraveerde voorstelling van Henri IV.
Deux plats en étain, un de Bruges du XVIIIe siècle et un avec une représentation gravée d'Henri IV.No longer availableDim. Ø: 38 & 41 cmEstimate: € 120 / 140 -
#627Viviou“Geblinddoekt meisje”. Een buste van witgeglazuurd aardewerk op houten sokkel. Gesigneerd.
Fille aux yeux bandés. Buste en faïence émaillée blanche sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 80 / 120 -
#574BarbieSpecial edition Happy holidays 1997. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Édition spéciale Happy holidays 1997. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 25 / 35 -
#645Porcelaine de BaudourDrie borden met afbeeldingen van Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter en Ernest Claes als boogschutter tijdens de Expo 1958.
Trois assiettes représentant Ernest Claes, Stephanie Claes-Vetter et Ernest Claes en tant qu'archer lors de l'Expo 1958.No longer availableDim. Ø 24 cmEstimate: € 100 / 150 -
#593Een paar kleine vazen van meerkleurig Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une paire de petits vases en poterie Satsuma multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 40 / 50


