Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,45 ct.

Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,45 ct.
Dim. 3,67 g
SKU: 3008220180.
Auction day: 30 August 2022 19:00
Catalogue #180
Estimate: € 500 / 600
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #617

    Twee karaffen van geslepen kristal, waarbij één magenta en één amberkleurig.

    Deux carafes en cristal taillé, une magenta et une ambrée.
    No longer available
    Dim. h: 32,5 & 36,5 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #598
    B. Van Mieghem

    Een lot hoofden: twee aardewerken, één brons en één terracotta (met kleine schade achteraan). Gemonogrammeerd.

    Lots de têtes : deux poteries, une en bronze et une en terre cuite (avec de légers accidents au dos). Monogrammé.
    No longer available
    Dim. H:20-50cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #690

    Twee hoekstoelen met gedraaide poten en rieten zit.

    Deux chaises d'angle avec pieds tournés et assise en osier.
    No longer available
    Estimate: € 35 / 45
  • #593
    Hutschenreuter

    Een porseleinen kandelaar met vier lichtpunten, versierd met twee musicerende putti van gekleurd biscuit. Onderaan gemerkt.

    Bougeoir en porcelaine à quatre pointes lumineuses, décoré de deux putti musiciens en biscuit coloré. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. L. 41 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #392

    “Geabstraheerd dorpsgezicht”. Olieverf op doek. Enkele zeer lichte beschadigingen. Draagt apocriefe handtekening.

    "Vue abstraite du village". Huile sur toile. Quelques dégâts très légers. Porte une signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 67 x 83 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #225

    Een paar hoornvazen van veelkleurig Brussels porselein.

    Une paire de vases cornets en porcelaine de Bruxelles multicolore.
    No longer available
    Dim. H. 29 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #485

    Een lot zilver waaronder, een taartscheppen met Duitse en Franse keuren, een mes en vork van Delheid en een suikertang en strooier en lepeltje met Belgische en Franse keuren.

    Lot d'argenterie comprenant, une pelle à tarte aux poinçons allemands et français, un couteau et une fourchette de Delheid et une pince à sucre et spatule et cuillère aux poinçons belges et français.
    No longer available
    Dim. 299,75 g
    Estimate: € 130 / 160
  • #246

    Een reeks van 8 eikenhouten stoelen en twee armstoelen met groen fluwelen bekleding.

    Ensemble de 8 chaises en chêne et deux fauteuils recouverts de velours vert.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #76

    Een eikenhouten koffer met smeedijzeren hengsels, slot en handvatten. Omstreeks 1800.

    Coffre en chêne avec poignées, serrure et poignées en fer forgé. Vers 1800.
    No longer available
    Dim. 70 x 100 x 53 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #298
    Papeterie Bernaert, Bruxelles

    Een gietijzeren boekenpers.

    Presse à livres en fonte.
    No longer available
    Dim. h: 40 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #689

    Een eikenhouten brievenkoffertje met messingen handvaten.

    Porte-lettres en chêne avec poignées en laiton.
    No longer available
    Dim. 21 x 46 x 28 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #274
    Joz. De Swerts

    “Een buste uit het classicisme”. Een grafiettekening. Gesigneerd en gedateerd 1906.

    "Un buste classique". Un dessin au graphite. Signé et daté 1906.
    No longer available
    Dim. 66 x 44 cm
    Estimate: € 40 / 50
View all auction items ›

Veiling van 30 & 31 Augustus 2022

De catalogus is volledig - 700 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 26 & Zaterdag 27 augustus van 10.00u tot 17.00u.

30 August 2022 19:00
31 August 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 30 August 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More