Other lots in this auction
-
#542B. Thiteux
“Compositie met poppenhoofden“. Gemengde techniek op doek. Gesigneerd en gedateerd 1989.
"Composition avec des têtes de poupées". Technique mixte sur toile. Signée et datée 1989.No longer availableDim. 50 x 160 cmEstimate: € 80/120 -
#499
Een Centraal-Amerikaans reliëfscène van koper, messing en parelmoer.
Scène en relief en cuivre, laiton et nacre. Travail de l’Amérique Centrale.No longer availableDim. 132 x 122 cmEstimate: € 100/120 -
#642Prakash
“The green land”. Olieverf op doek. Gesigneerd en op de verso gedateerd 1978. Thanjavur, India.
"Le Pays Vert". Huile sur toile. Signée et datée au verso 1978. Thanjavur, Inde.No longer availableDim. 69 x 107 cmEstimate: € 60/80 -
#691
Een tinnen theepot op komfoor.
Une théière en étain sur un rechaud.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 40/50 -
#450
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 1 ct.No longer availableDim. 13,76 gEstimate: € 800/1000 -
#144
“Paarden in de stal”. Olieverf op doek. Onleesbaar gesigneerd.
"Chevaux à l'écurie". Huile sur toile. Signée illisiblement.No longer availableDim. 40 x 60 cmEstimate: € 280/360 -
#485
Een smeedijzeren luchter met centrale coupe en drie kapjes van meerkleurig glas.
Un lustre en fer forgé avec une coupe centrale et trois abat-jour en verre multicolore.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#39
Een antieke halfronde lap met kanten bloemen en boor en een handgeschilderde scène van personages met een vogeltje. Achter glas.
Un ouvrage semi-circulaire antique avec des fleurs en dentelle et une perceuse et une scène peinte à la main de personnages avec un oiseau. Derrière une vitre.No longer availableDim. 25 x 47 cmEstimate: € 60/80 -
#598
Een lot zeeschelpen, waarbij een dubbele op voetje en drie strombusschelpen.
Lot de coquillages dont un double sur pied et trois strombus.No longer availableDim. H:8-15cmEstimate: € 40/60 -
#393Popworks
Een draagbare radio-cassettespeler in de vorm van de achterzijde van een Cadillac Eldorado. Op batterijen of met voedingskabel.
Un radio-cassette portable en forme de l'arrière d'une Cadillac Eldorado. Sur piles ou avec câble d'alimentation.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#452
“Werkers in een landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd. Indisch werk.
"Ouvriers dans un paysage". Huile sur toile. Signée. Travail indien.No longer availableDim. 58 x 65 cmEstimate: € 120/200 -
#6
Een Bretoens eikenhouten meesterstuk (45 x 17 x 42 cm).
Un chef-d'œuvre (45 x 17 x 42 cm).No longer availableDim. 45x17x42 cmEstimate: € 80/120