#423
Een vierhoekig bronzen doosje. Midden Afrika.
#547
Een lot van zes verschillende kommetjes van Chinees porselein.
#336
Een bijzetmeubeltje met een deurtje en een lade.
#85
Een opgezette steenmarter in wintervacht.
#668
Een vaasje en een kannetje van geslepen en rood gedubbeld Boheems kristal.
#426
Een handgeknoopt Oosters wollen tapijtje.
Drie houten vruchtbaarheidspopjes, gemonteerd op een leisteen. Ashanti, Ghana.
#543
“Vrouwelijk naakt”. Een bronzen beeldje. Gesigneerd ‘Guestin’.
"Nu féminin". Une statuette en bronze. Signé 'Guestin'.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#498Lodewijk Van Boeckel
Een smeedijzeren sierstukje met rozen. Gesigneerd.
Un ornement en fer forgé avec des roses. Signé.No longer availableDim. l: 30 cmEstimate: € 50 / 70 -
#585Simpson & Co. London
Een chapeau claque in doos. Perfecte staat.
#69Jean Jacques FoulonPeriod: 1923-1980
“Bomen aan het water”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
« Des arbres au bord de l'eau ». Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#443
Een antiek koperen hertje. Oost-Bali.
Un cerf en cuivre antique. Est de Bali.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 50 / 80