Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale  Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.
Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale  Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.

Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale Columbiaanse smaragd van +- 0,60 ct.

Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,60 ct. et d'une émeraude centrale de Colombie de +- 0,60 ct.
Dim. 4,98 g
SKU: 1412210045.
Auction day: 14 December 2021 19:00
Catalogue #45
Estimate: € 650 / 750
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #537

    Een vaasje van Nanking aardewerk met meerkleurig decor van krijgers.

    Un vase en poterie de Nankin à décor multicolore de guerriers.
    No longer available
    Dim. h: 30 cm
    Estimate: € 30 / 40
  • #371

    Een zeshoekig paar theedozen van Chinees porselein, versierd met meerkleurig famille-rosedecors. Onderaan gemerkt. Zonder deksels.

    Paire de boîtes à thé hexagonales en porcelaine de Chine, à décor de décors multicolores de la famille rose. Marquée en bas. Sans couvercles.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #158
    Delvaux, Bruxelles

    Een rugzakje/ handtas van grijs leder, model ‘Lucifer’.

    Un sac à dos/sac à main en cuir gris, modèle 'Lucifer'.
    No longer available
    Estimate: € 220 / 240
  • #503

    Een korte musketiersdegen. Mogelijk XVIIIe eeuw.

    Une épée courte de mousquetaire. Peut-être du XVIIIe siècle.
    No longer available
    Dim. l: 74 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #597

    Een houten dienblaadje op vouwpoot.

    Un plateau en bois sur pied pliant.
    No longer available
    Dim. H:70cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #35

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met lange vergulde horloge ketting. (lichte schade aan wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec une longue chaîne de montre plaquée or. (léger endommagement du cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 35,95 g Ø 3,5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #434

    “Compositie”. Aquarel op papier. In de geest van Emile Nolde.

    Composition. Aquarelle sur papier. Dans l'esprit d'Emile Nolde.
    No longer available
    Dim. 13 x 18 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #251

    Een lampenvoet van zwartgepatineerd en verguld brons, getooid met een adelaar.

    Un pied de lampe en bronze patiné noir et doré, orné d'un aigle.
    No longer available
    Dim. h: 85 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #351

    “Tempelleeuw met bal”. Een groep van meerkleurig Chinees porselein.

    Lion de temple avec boule. Un groupe de porcelaine chinoise multicolore.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #406
    Ardebill

    Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.

    Un tapis persan en laine noué à la main.
    No longer available
    Dim. 280 x 210 cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #522
    Alice Eckermans

    “Portret”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1897. Verfschade onderaan.

    Portrait de Jeune Femme. Huile sur toile. Signée et datée 1897. Peinture endommagée en bas.
    No longer available
    Dim. 46 x 38 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #123

    Zes porseleinen menustaanders van diverse vormen. Omstreeks 1900. Twee gemerkt Limoges.

    Six présentoirs à menu en porcelaine de formes diverses. Vers 1900. Deux marqués Limoges.
    No longer available
    Dim. H:14-18cm
    Estimate: € 60 / 80
View all auction items ›

Veiling van 14 & 15 December 2021

Veiling volledig - 600 loten.   Tentoonstelling: Vrijdag 10 & Zaterdag 11 december van 10.00 to 17.00

14 December 2021 19:00
15 December 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 14 December 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More