Similar lots by type
-
#201
Een Edwardian cabinet-secretaire met klapblad, waarachter kleine laden en opbergruimte. Onder-en bovenaan twee deuren. Begin XXste eeuw.
Un cabinet-secrétaire édouardien avec dessus rabattable, derrière lequel se trouvent des petits tiroirs et un espace de rangement. Deux portes en bas et en haut. Début du 20e siècle.No longer availableDim. 223 X 125 X 61 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#646
Twee verschillende handgeknoopte wollen kamelenzakken.
Deux sacs de chameau différents en laine noués à la main.No longer availableDim. 78 x 78 cmEstimate: € 60/80 -
#653Antoine Courtois, Paris
Een verzilverd messingen schuiftrombone met fijn gegraveerde versieringen.
Un trombone à coulisse en laiton argenté avec des décorations finement gravées.No longer availableDim. l: 113 cmEstimate: € 60/100 -
#662
Twee antieke borden van Chinees porselein, waarbij één meerkleurig en één blauw-wit. Beschadigingen.
Deux assiettes anciennes en porcelaine chinoise, une multicolore et une bleue et blanche. Dégâts.No longer availableDim. Ø:23 cmEstimate: € 30/50 -
#583
Een handgeknoopt wollen Naïnkleedje.
Une carpette Nain en laine nouée à la main.No longer availableDim. 190 x 125 cmEstimate: € 100/120 -
#424Barbie
Vincent Van Gogh; sunflower. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
Vincent Van Gogh. Sunflower. Ed. Mattel, dans l’emballage d’origine.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#204Frans Van ImmerseelPeriod: 1909-1978
“Een oude bok lust ook wel een groen blaadje”. Met diverse personages, waaronder Marnix Gijsen. Glasraam met verlichting. Gesigneerd.
Une vieille chèvre aime aussi une feuille verte. Avec divers personnages, dont Marnix Gijsen. Vitrail avec éclairage. Signé.No longer availableDim. 80 x 40 cmEstimate: € 100/150 -
#197
Een ééndeurskastje in wortelnootfineer in Empirestijl met een lade onder het zwart marmeren blad.
Un meuble à une porte de style Empire en placage de ronce de noyer avec un tiroir sous le plateau en marbre noir.No longer availableDim. 80 x 40 x 35 cmEstimate: € 200/240 -
#350
Een 18 K geelgouden ring bezet met een rode kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur rouge.No longer availableDim. 3,90 gEstimate: € 80/120 -
#315
Een 18 K geelgouden ring bezet met een kleursteen.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'une pierre de couleur.No longer availableDim. 4,50 gEstimate: € 80/120 -
#202
Een trumeauspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir trumeau avec un cadre en bois doré.No longer availableDim. 141 x 82 cmEstimate: € 220/260 -
#629
Een grote rechthoekige wandspiegel met zilvergepatineerde lijst.
Un grand miroir mural rectangulaire avec un cadre patiné argent.No longer availableDim. 113 x 120 cmEstimate: € 60/80 -
#289Foulon
“Zeilschip op volle zee.” Olieverf op doek. Gesigneerd.
Voilier en haute mer. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 90/120