Other lots in this auction
-
#394Albert Hulstaert“Vissersboot op het strand”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Bateau de pêche sur la plage". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 55 x 70 cmEstimate: € 70 / 100 -
#546KeshanEen Oosters wollen tapijt. Blauw in het midden.
Un tapis oriental en laine. Bleu au milieu.No longer availableDim. 335 x 252Estimate: € 120 / 240 -
#694Een set, bestaande uit twee kuipzeteltjes en een tafeltje van rotan op metalen frame. Jaren ‘50.
Garniture en rotin comprenant deux fauteuils et une table de salon. Années 50.No longer availableDim. Tafel:75x50x57cmStoelen: H:72cmEstimate: € 35 / 45 -
#404Fred Bervoets“Een wellustig lied...”. Kleurenlitho”. Gesigneerd, gedateerd 1983 en genummerd 17/60. Met gedicht achteraan.
"Une chanson lubrique...". Lithographie en couleurs ». Signée, datée 1983 et numérotée 17/60. Avec poème au verso.No longer availableDim. 66 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#407Een polychroom houten Afrikaans masker.
Un masque africain en bois polychrome.No longer availableDim. 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#229Clement Sielens“Stilleven met bloemen en beeldje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Nature morte avec fleurs et figurine". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 cm x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#315Een ovaal dienblad met spiegelglas in verguld bronzen houder.
Un plateau ovale avec verre miroité dans un support en bronze doré.No longer availableDim. 62 x 34 cmEstimate: € 80 / 120 -
#386BeloutchWollen karpet met geometrisch motief. Handgeknoopt. Slijtage.
Tapis en laine à motif géométrique. Noué à la main. Usure.No longer availableDim. 132 x 114 cmEstimate: € 40 / 50 -
#343Een lot kristal bestaande uit een grote en een kleine ijsemmer, een grote vaas en een kleine milieu de table.
Lot de cristal composé d'un grand et d'un petit seau à glace, d'un grand vase et d'un petit milieu de table.No longer availableDim. h: 12 - 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#364“Abstracte personages.” Aquarel op papier. Draagt handtekening. Gedateerd ‘70. Barst in de kader.
"Personnages abstraits". Aquarelle sur papier. Porte une signature. Daté '70. Fêlure dans le cadre.No longer availableDim. 17,6 x 19,6 cmEstimate: € 50 / 70 -
#208Val Saint LambertEen schaal in groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.
Coupe en cristal vert et incolore. Marqué en bas.No longer availableDim. Ø 25 cmEstimate: € 60 / 80 -
#687Een verguld houten wandklok, versierd met bloemen en strikken.
Horloge murale en bois doré décorée de fleurs et de noeuds.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 40 / 50


