Other lots in this auction
-
#489
“Compositie met blauwe kringen.” Olieverf op doek. Draagt een handtekening.
”Composition, anneaux bleus”. Huile sur toile. Porte une signature.No longer availableDim. 110 x 80 cmEstimate: € 100/120 -
#618Goebel, Germany
“Gänseliesl”. Een beeld van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt onderaan. No. 47/II.
"Gänseliesl". Une image de biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 47/II.No longer availableDim. h: 19,5 cmEstimate: € 75/100 -
#604Romain De Saegher
“Maria-Magdalena wast de voeten van Jezus”. Gouache op papier. Gesigneerd en gedateerd ‘72.
Marie-Madeleine lave les pieds de Jésus. Gouache sur papier. Signé et daté '72.No longer availableDim. 35 x 26 cmEstimate: € 160/200 -
#474
“Mexicaans abstract.” Gemengde techniek. Draagt handtekening. Gedateerd 03/73.
"Résumé mexicain." Technique mixte. Porte la signature. En date du 03/73.No longer availableDim. 39 x 29 cmEstimate: € 80/120 -
#322
Pique-fleurs van wit en groen kristal.
Pique-fleurs en cristal blanc et vert.No longer availableDim. Ø 16 cmEstimate: € 35/45 -
#289Romain SteppePeriod: 1859 - 1927
“Zeilboten op de vaart”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
"Voiliers en route". Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 35 cmEstimate: € 180/240 -
#355
Twee verschillende borden van Chinees porselein met meerkleurige bloemendecors. Eén met haarscheur. XVIIIe eeuw.
Deux assiettes différentes en porcelaine de Chine à décors floraux multicolores. Un avec une fêlure capillaire. XVIIIème siècle.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 50/80 -
#625Saksen
Een elegante groep met drie personages van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
Un élégant groupe de trois personnages en porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 18 cmEstimate: € 60/100 -
#508Goebel, Germany
“Das Nesthäckchen”. Een groep van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Uitgave uit de ‘Century Collection’. Gemerkt en gesigneerd door de kunstenaar onderaan. 1994. No. 574.
"Das Nesthäckchen". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Édition de la 'Century Collection'. Marqué et signé par l'artiste en bas. 1994. 574.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 200/250 -
#326
Een notenhouten speeltafel met draaiend vouwblad. Gedraaide poten met vernauwingen. XIXde eeuw.
Table à jeux en noyer à tablette pliante et tournante. Pieds tournés avec rétrécissements, XIXe siècle.No longer availableDim. 76 x 82 x 82 cmEstimate: € 120/200 -
#205Cristalleries Royales de Champagne, Bayel
Een geslepen kleurloos kristallen glazenservies, bestaande uit twaalf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Service de verres en cristal incolore taillé, composé de douze verres à vin rouge, de douze verres à vin blanc et de six verres à apéritif.No longer availableDim. H:14-19cmEstimate: € 40/50 -
#310
Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,52 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,52 ct.No longer availableDim. 2,87 gEstimate: € 580/650