#699
Een kleine eikenhouten bijzettafeltje met klapblaadjes.
#204F. Beaufort
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Paysage d'hiver". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 cm x 91 cmEstimate: € 60/100 -
#331
“1001 Harley Davidsons” en “Harley-Davidson encyclopedie”. Twee boeken.
#471
Een paar vazen van Japans brons met email champlevé-decor. Onderaan gemerkt. Omstreeks 1900.
Paire de vases japonais en bronze à décor d'émaux champlevés. Marqué en bas. Vers 1900.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 220/240 -
#175
Olieverf op doek. Toegeschreven aan Charles De Vos. XIXe eeuw.
Huile sur toile. Attribuée à Charles De Vos. XIXème siècle.No longer availableDim. 37 x 27 cmEstimate: € 80/120 -
#670
Een handgeknoopt Chinees wollen lopertje.
#228Paolo Marioni
Een paar vintage schemerlampen van porselein met bijpassende kappen. Gemerkt. Hoogte: vaas.
Une paire de lampes de table en porcelaine vintage avec des abat-jour assortis. Marqué. Hauteur : vase.No longer availableDim. H. 48 cmEstimate: € 120/200 -
#136
Meuble en deux parties en placage de noyer avec deux grands et deux petits tiroirs en bas et deux portes à panneaux dans le dessus.No longer availableDim. 215 x 135 x 55 cmEstimate: € 60/100 -
#619
“Figuur A.” Houtskool papier. Draagt monogram.
"Schéma A." Papier fusain. Porte un monogramme.No longer availableDim. 41 x 56 cmEstimate: € 80/120 -
#495
Een metalen staanlamp met glazen coupe.
#436Sabzavar
#466
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Un tapis persan en soie noué à la main.No longer availableDim. 255 x 155 cmEstimate: € 200/300