Other lots in this auction
-
#696
Een goudgepatineerde piedestal in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blaadje en entretoise in cannage.
Piédestal en bois doré de stule Louis XVI à tablette en marbre blanc et à entretoise cannée.No longer availableDim. h 110 cmEstimate: € 80 / 120 -
#634Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies, handgeschilderd gedecoreerd met bloemen. Voor 12 personen, 1 kopje gebarsten.
Un vaste service en porcelaine, peint à la main et décoré de fleurs. Pour 12 personnes, 1 tasse endommagé.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#22Floris VersterPeriod: 1861 - 1927
“Stilleven met vissen”. Een aquarel op board. Draagt een apocriefe handtekening.
"Nature morte aux poissons". Une aquarelle sur carton. Porte une signature apocryphe.No longer availableDim. 21 x 34 cmEstimate: € 50 / 80 -
#13Kundo
Een verguld messingen klokje onder glazen stolp.
Une pendule en laiton doré sous un dôme de verre.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 60 / 70 -
#615Goebel, Germany
Vijf grote kerststalbeelden van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Onderaan gemerkt. No. 260A; 260O; 260G; 260B & 260N.
Cinq grandes figurines de crèche en biscuit multicolore de la série de M.I. Hummel. Marqué en bas. no. 260A ; 260° ; 260G ; 260B et 260N.No longer availableDim. h: 25,5 - 33 cmEstimate: € 50 / 80 -
#432
Een kleurenprint van een werk van Keith Haring.
Une impression couleur d'une oeuvre de Keith Haring.No longer availableDim. 60 x 70 cmEstimate: € 80 / 120 -
#344
Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
Trois différentes étagères à vin pour six et pour huit bouteilles.No longer availableDim. H:40-50cmEstimate: € 30 / 40 -
#226
Een tafel in Lodewijk XV-stijl, met een lade, een marmeren blad en versierd met marqueterie.
Une table de style Louis XV, avec un tiroir, une tablette en marbre et décorée de marqueterie.No longer availableDim. 106 x 67,5 x 78,5 cmEstimate: € 260 / 300 -
#642
Een kom van Chinees porselein met een meerkleurig decor van bloemen en planten. Op sokkel van rood marmer, versierd met twee 950‰ zilveren monturen met merkteken van Matelot te Luik.
Bol en porcelaine de Chine à décor multicolore de fleurs et végétaux. Sur un socle en marbre rouge, orné de deux montures en argent 950‰ avec la marque de Matelot à Liège.No longer availableDim. h: 20,5 Ø: 23 cmEstimate: € 120 / 200 -
#472
“Bloemenstilleven.” Gemengde techniek op textiel. Draagt handtekening.
"Nature morte aux fleurs." Technique mixte sur textile. Porte une signature.No longer availableDim. 32 x 28 cmEstimate: € 60 / 100 -
#522Val Saint Lambert
Een driehoekige schaal van blauw kristal. Gemerkt met label.
Un bol triangulaire en cristal bleu. Marqué avec étiquette.No longer availableDim. h: 8 Ø: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#682
Smeedijzeren piëdestal met zwartmarmeren blad. Versierd met rozen.
Piédestal en fer forgé à tablette en marbre noir. Décoré de roses.No longer availableDim. h 91 cmEstimate: € 60 / 80