Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

Een 18 K geelgouden ring bezet met diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants taille ancienne d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
Dim. 2,02 g
SKU: 2903220050.
Auction day: 29 March 2022 19:00
Catalogue #50
Estimate: € 370 / 450
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #661

    Een verzilverd metalen bacchante.

    Une bacchante en métal argenté.
    No longer available
    Dim. H: 14cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #38

    Een meerkleurig porseleinen kandelaar, versierd met putti en bloemen. Gemerkt onderaan. Dresden.

    Un bougeoir en porcelaine multicolore, décoré de putti et de fleurs. Marqué en bas. Dresde.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #686

    Een handgeknoopt zijden kleedje.

    Une carpette en soie nouée à la main.
    No longer available
    Dim. 137 x 68 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #478
    Pilar Francesch
    Period: °1941

    “Otoño”. Een bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    "Otoño". Une statue en bronze sur un socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 39cm
    Estimate: € 180 / 260
  • #355

    Een mahoniehouten canterbury, Engels dagbladenrekje met lade.

    Un porte-journaux anglais Canterbury en acajou avec tiroir.
    No longer available
    Dim. 54 cm x 51 cm x 35 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #26

    Een gesculpteerd notenhouten cabrioletfauteuil.

    Un fauteuil cabriolet en noyer sculpté.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #179

    Een opgezetten reeënkop op houten muurplaat.

    Une tête de chevreuil empaillée sur une plaque murale en bois.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #125

    Een opgezette vos.

    Un renard empaillé.
    No longer available
    Dim. l: 100 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #113

    Een gebeeldhouwd houten Madonna met kind. Enkele manco’s. XVIIIe eeuw.

    Une Vierge à l'Enfant en bois sculpté. Quelques lacunes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 56 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #593
    Daum France

    Een ovale schotel van kleurloos kristal. Bodem met rotsmotief. Onderaan gemerkt.

    Plat ovale en cristal incolore. Bas avec motif rocheux. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. L. 33 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #156

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe.

    Une armoire à deux portes en chêne.
    No longer available
    Dim. 208 x 177 x 70 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #367

    “Jongen met schaapje” & “Kat met muisje”. Twee groepjes van meerkleurig Spaans porselein, waarbij het eerste gemerkt van Nao, het tweede van Lladro.

    "Garçon avec mouton" & "Chat avec souris". Deux groupes de porcelaine espagnole multicolore, le premier marqué par Nao, le second par Lladro.
    No longer available
    Dim. h: 2§ & 8 cm
    Estimate: € 60 / 100
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 Maart 2022

Veiling volledig - 700 loten.   Tentoonstelling op 25 & 26 Maart van 10.00 tot 17.00

29 March 2022 19:00
30 March 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 March 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More