Other lots in this auction
-
#19
Een houten regulateur. Enkele beschadigingen.
Un régulateur en bois. Quelques dégâts.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 40 / 50 -
#570
Een theedoek van borduurwerk en Franse naaldkant. We voegen er 25 ovale tafellopers en 25 ronde onderleggers aan toe.
Un torchon en broderie et dentelle à l'aiguille française. Nous ajoutons 25 chemins de table ovales et 25 sous-verres ronds.No longer availableDim. 80 x 80 cmEstimate: € 150 / 200 -
#514
Een houten stuurwiel als wandverlichting met acht lichtpunten.
Un volant en bois comme éclairage mural avec huit points lumineux.No longer availableDim. Ø 120 cmEstimate: € 90 / 110 -
#169
“Portret van Agnes de Locquenghien”. Olieverf op doek. XVIIe eeuw. Gerestaureerd en herdoekt.
"Portrait d'Agnès de Locquenghien". Huile sur toile. XVIIème siècle. Restaurée et retoilée.No longer availableDim. 108 x 83 cmEstimate: € 600 / 800 -
#606
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60 / 80 -
#73Royal Dux
“Herderin met drie schapen”. Groepje van veelkleurig porselein. Onderaan gemerkt.
"Bergère avec trois moutons". Groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. H. 25 cmEstimate: € 140 / 180 -
#681
Een lot veelkleurig Imariporselein met een kop en schotel, een paar bordjes en een paar soepkommetjes met deksel. Alle met typische versiering in rood, blauw en goud.
Lot en porcelaine d'Imari multicolore comprenant une tasse et une soucoupe, quelques assiettes et quelques bols à soupe avec couvercles. Le tout avec une décoration typique en rouge, bleu et or.No longer availableDim. H:5-7cmØ:10-17cmEstimate: € 30 / 45 -
#224
“Vrouw met hondje”. Olieverf op doek. Toegeschreven aan Leopold Muller (Antwerpen 1879 - 1961). Zonder signatuur.
"Femme au chien". Huile sur toile. Attribué à Leopold Muller (Anvers 1879 - 1961). Sans signature.No longer availableDim. 70 x 92 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340
Vijf verschillende dameshorloge van roestvrij staal en verguld.
Cinq montres différentes pour femme en acier inoxydable et plaqué or.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#642
Een lot van zeven spaarpotjes van aardewerk en blik.
Lot de sept tirelires en faïence et étain.No longer availableDim. h: 10 - 16 cmEstimate: € 30 / 35 -
#596Ghoum
Twee kleine handgeknoopte karpetjes van zijde en wol.
Deux petits tapis de soie et de laine noués à la main.No longer availableDim. 97 x 60 & 75 x 126 cmEstimate: € 100 / 120 -
#448
Een antieke koperen Turkse melkkan.
Un ancien pot à lait turc en cuivre.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 30 / 40