#158Josué DuponPeriod: 1864-1935
“Couple de marabouts”. Sculpture en bronze à patine or. Signée. Marque de fonderie bruxelloise de Petermann.No longer availableDim. H. 29 cmEstimate: € 1500 / 2000 -
#344
Drie verschillende smeedijzeren wijnrekjes voor zes en voor acht flessen.
#77
#134François GeertsPeriod: 1850 - 1944
#603Goebel, Germany
"Unter der Lanterne". Un groupe de biscuits multicolores de la série de M.I. Hummel. Première édition de la 'Trio Collection'. 1996. Marqué et numéroté 10638/20.000 en bas. no. 757. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 17 cm (z.s.)Estimate: € 55 / 80 -
#424
Een collectie diverse vlinders en insecten in een lijst met glas.
#139Robert MolsPeriod: 1848 - 1903
“Marine met zeilboten”. Olieverf op doek. Gesigneerd .
"Marine avec des voiliers". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 15 x 25 cmEstimate: € 380 / 400 -
#18
Een asbak van messing en bakeliet.
Een balkvormige salontafel van glas en messing op wieltjes.
#91Dresden
Een groep van meerkleurig porselein met viif personages met lammetjes en een hondje. Gemerkt onderaan. Een pootje en een bloemblaadje en diverse blaadjes van het boompje manco, een handje gerestaureerd.
#609
“Zeilboten op het water”. Olieverf op board. Gesigneerd.
#469
“Damesportret. Zwitserse school.” Aquarel op papier.
"Portrait de dames. École suisse. Aquarelle sur papier.No longer availableDim. 43,5 x 32 cmEstimate: € 80 / 100