#474Barbie
Het zwanenmeer. Ed. Mattel, in oorspronkelijke verpakking.
#89M. Costers
“Vrouw aan de haard”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#621
#588
Een paar Fo-hondjes van Chinees aardewerk met meerkleurig glazuur.
#257
Een rechthoekige metalen doos met daarin fantasiejuwelen, een zakhorloge een poederdoosje met emailversiering, een zilveren munt van 50 BEF (NMBS 100 jaar), armband en broches enz.
Une boîte métallique rectangulaire contenant des bijoux fantaisie, une montre de poche, une boîte à poudre à décor d'émail, une pièce de 50 BEF en argent (100 ans NMBS), un bracelet et des broches, etc.No longer availableDim. 4,5 x 17 x 12,5 cmEstimate: € 120/140 -
#472Albert De Deken
“Stilleven met brood”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Nature morte au pain. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 300/400 -
#263
Een Russisch porseleinen groepje. Onderaan gemerkt.
Un groupe en porcelaine russe. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/60 -
#657May ClaerhoutPeriod: 1939 - 2016
#347
Een lot van zes oude Liebig Chromo-albums. Goed gevuld.
#636
Twee handgeknoopte Pakistaanse wollen karpetjes.
#623
#249W. Gerlo
“Oost west, Thuis best”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Oost west, Thuis best”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 101 x 69 cmEstimate: € 80/120