Other lots in this auction
-
#209Gust VerelstPeriod: 1901- 1978
“Stilleven met appelen en peren”. Gemengde techniek op papier. Gesigneerd
Nature morte aux pommes et poires. Technique mixte sur papier. Signé.No longer availableDim. 43 x 57 cmEstimate: € 80 / 100 -
#480
Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#571
Twee porseleinen likeurflessen, waarbij een Duitse in de vorm van een oude stripfiguur en een Italiaanse van Liqueurs Garnier in de vorm van een doedelzakspeler (zonder stop).
Deux bouteilles à liqueur en porcelaine, une allemande en forme de personnage de bande dessinée et une italienne de Liqueurs Garnier en forme de cornemuse (sans bouchon).No longer availableDim. h: 25 & 31 cmEstimate: € 3 / 35 -
#93
Een porseleinen menustaander, met een rocaillerand, geflankeerd door een kokkin. Mooi bloemenmotief onderaan. Genummerd. Omstreeks 1900.
Un présentoir de menu en porcelaine, à bord rocaille, flanqué d'un cuisinier. Beau motif floral en bas. Numéroté. Vers 1900.No longer availableDim. H. 19,5 cmEstimate: € 60 / 80 -
#599
Een gedecoreerd houten juk met smeedijzeren beslag.
Un joug en bois décoré avec des garnitures en fer forgé.No longer availableDim. b: 163 cmEstimate: € 50 / 80 -
#62Nicole Halsberghe
“Monnik”. Olieverf op doek. Gesigneerd in potlood.
Moine. Huile sur toile. Signée au crayon.No longer availableDim. 40 x 30 cmEstimate: € 100 / 150 -
#570
Een koperen samovar met gedreven decor.
Un samovar en cuivre à décor en relief.No longer availableDim. h 63 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226
Een papegaai van meerkleurig biscuit.
Un perroquet en biscuit multicolore.No longer availableDim. h: 51 cmEstimate: € 60 / 80 -
#176
“Moeder met kind”. Een groengepatineerd gipsen beeld. Achteraan gesigneerd. Kleine barst in de basis.
Mère à l'enfant. Une statue en plâtre patiné vert. Signée au dos.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 120 -
#475
Een antieke schouwspiegel met twee vogeltjes in de kuif.
Un miroir de cheminée antique avec deux oiseaux dans la coiffe.No longer availableDim. 130 x 80 cmEstimate: € 80 / 120 -
#402
“Schommelend paar” en “Aperitief in de tuin”. Gouache op ivoor. Samen in één lijst.
Couple à la balançoire et Apéritif dans le jardin. Gouache sur ivoire. Ensemble dans un seul cadre.No longer availableDim. 12,5 x 10 (x 2)Estimate: € 300 / 400 -
#267
Een messingen lampenvoet met bamboedecor.
Un pied de lampe en laiton à décor de bambou.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 40 / 60