#306
Een paar eikenhouten armstoelen met lederen bekleding (letsel aan het leder).
#461
Een pagodevormige wierookbrander van gesculpteerd jadeïet in twee delen.
#296
Een kleine notenhouten commode met drie laden met wortelnootfineer.
#142
Gipsen hoogreliëf met guirlandemotief als muurversiering.
#499Floris Jespers
"Composition". Technique mixte sur papier. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 48 x 33 cmEstimate: € 300/400 -
#79
"Pour l'humanité, pour la patrie". Huile sur toile. Travail du 19ème siècle, à retendre.No longer availableDim. 100 x 70 cmEstimate: € 250/350 -
#140
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 kt serties de diamants d'un poids combiné de +- 1,04 ct et d'onyx.No longer availableDim. 11,84 gEstimate: € 1500/1600 -
#358
#93Maurice Herbeau, Lille
Een aardewerken wandfontein in twee delen, versierd met handgeschilderd bloemendecor. Gesigneerd. Kleine schilfer aan de zijkant.
Une fontaine murale en faïence en deux parties, ornée d'un décor floral peint à la main. Signée. Petit éclat sur le côté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 140/160 -
#621
Een flesvaas van groen glaspasta.
#369
“Schimmen”. Olieverf op board. Toeschrijving achteraan.
#173
Een haai van groen Muranoglas.
Un requin en verre de Murano vert.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 60/80