#293
Une balance en laiton sur un socle en bois. Avec jeu de poids. Plus petit poids manquant.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#278
Een grote verzilverde kandelaar met vijf bloemvormige lichtpunten.
#676Hosinabadh
Een handgeknoopt Perzische wollen loper.
#121A. Carli
Een marmeren vrouwenbuste van A. Carli.
#576
Een rond bijzettafeltje met glazen blad, op chromen voet met ringen.
#483
Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
#190
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants d'un poids combiné de +- 0,50 ct.No longer availableDim. 20,15 gEstimate: € 900 / 1000 -
#415Starlux
19 diverse loden soldaatjes, met de hand geschilderd. Allen gemerkt.
#125
Een 18 K geelgouden ketting.
#343
Een lot van vier verschillende bierpullen.
#19Frans Van Immerseel
“Op de purperen hei” en “Ik zag Cecilia komen”. Twee ingekleurde “Immerseeltjes”. Buiten de plaat gesigneerd.
Sur la bruyère violette et J'ai vu Cecilia venir. Deux Immerseeltjes colorés. Signé à l'extérieur de la plaque.No longer availableDim. 18 x 18 cmEstimate: € 50 / 100 -
#625Felix Timmermans
Negen boeken door de auteur of met betrekking tot zijn werk.
Neuf livres de l'auteur ou liés à son œuvre.No longer availableEstimate: € 50 / 80