#305
Twee verschillende 18 K geelgouden oude dameshorloges.
#45
Un collier en or jaune 18 carats avec un pendentif boule serti de fines perles.No longer availableDim. 5,42 gEstimate: € 150 / 200 -
#568
Een paar vazen van Satsuma-aardewerk. Onderaan gemerkt.
Een kippenpak. Carnavalskostuum.
Costume de poulet pour carnaval.No longer availableEstimate: € 50 / 80 -
#443
Een moderne chromen schemerlamp met wit opaalglazen kap.
Een eikenhouten vitrinekast met vijf glazen leggers.
#649Val St. Lambert
Een vaas van geslepen kleurloos kristal. Gemerkt.
#169Simonne Beardswood
“Jachtstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘64.
”Nature morte, la chasse”. Huile sur toile. Signée et datée ‘64.No longer availableDim. 73 x 89 cmEstimate: € 120 / 200 -
#697
Een groot lot tijdschriften “Ciné Revue”. Jaren ‘70 & ‘80.
Geknielde Luba vrouw met twee kleine kinderen aan de borst. DRC.
#499
Zittende Luba moeder met zogende tweeling. Houten beeld. DRC.
#318
Une lampe de table moderne en chrome avec un abat-jour en opaline blanche.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 80 / 100