Other lots in this auction
-
#526Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Un tapis oriental en laine noué à la main.No longer availableDim. 311 x 201 cmEstimate: € 200 / 300 -
#283Een paar messingen boeksteunen in de vorm van hertenkoppen.
Une paire de serre-livres en laiton en forme de têtes de cerf.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 40 / 60 -
#234Benoit“Zeilschepen op zee”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
"Voiliers en mer". Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 60 / 80 -
#675Val Saint LambertEen lampenvoet van blauw kristal. Gemerkt.
Un pied de lampe en cristal bleu. marqué.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#423Een Afrikaans houten beeldje met koperbeslag.
Une figurine africaine en bois avec garnitures en cuivre.No longer availableDim. l: 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#434Ronald Brooks KitajPeriod: 1932 - 2007“Bedroom”. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 57/70 buiten de plaat.
"Chambre". Une lithographie. Signé et numéroté 57/70 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 68 x 94 cmEstimate: € 350 / 550 -
#171“Le reveil”. Een gepatineerd bronzen beeld op marmeren sokkel. Gesigneerd.
"Le réveil". Statue en bronze patiné sur socle en marbre. Signée.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 1100 / 1300 -
#453Een grote designvaas van meerkleurig geglazuurd aardewerk met een jachtscène in laagreliëf. Onderaan genummerd. Jaren ‘60.
Un grand vase design en faïence émaillée multicolore avec une scène de chasse en bas relief. Numéroté en bas. années 60.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 45 / 60 -
#537Een uitgebreid porseleinen servies met meerkleurig decor van bloemen en vogels, compleet voor 12 personen, bestaande uit groenteborden, soepborden, dessertborden en kleine borden (één manco), kopjes met onderbordjes, kleine schoteltjes, kommetjes met lepel, koffie-, suiker- en melkpot, terrine, sauskom met schoteltje en twee ovale groenteschalen.
Un vaste service en porcelaine à décor multicolore de fleurs et d'oiseaux, complet pour 12 personnes, composé d'assiettes à légumes, assiettes creuses, assiettes à dessert et petites assiettes (il en manque une), tasses avec assiettes à fond, petites soucoupes, bols avec cuillère, cafetière , pot à sucre et à lait , terrine, saucière avec soucoupe et deux légumiers ovales.No longer availableEstimate: € 120 / 180 -
#525Een ronde tafel met vier laden en met lederen blad.
Une table ronde avec quatre tiroirs et un plateau en cuir.No longer availableDim. Ø: 108 cmEstimate: € 50 / 75 -
#554“Abstracte compositie”. Olieverf op paneel. Toegeschreven aan Vittorio Stoppa. Gedateerd 1978. Schade aan de hoeken en randen.
"Composition abstraite". Peinture à l'huile sur panneau. Attribué à Vittorio Stoppa. Daté 1978. Dégâts aux coins et bords.No longer availableDim. 65 x 50 cmEstimate: € 200 / 300 -
#43Een verzilverd metalen fotolijst in art-nouveaustijl, versierd met een reliëfdecor van een vrouw en bloemen.
Un cadre photo en métal argenté de style Art Nouveau, orné d'un décor en relief d'une femme et de fleurs.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 50 / 70

